Když se byt o rozloze 70 m² promění v ráj na zemi

0
8
Reklama

Jeho rozloha není obrovská, ale o to více se v ní umíme ztotožnit i v našich zeměpisných šířkách. Většina standardních třípokojových bytů má totiž rozlohu okolo 70 m², tak se tedy podívejte, jak si s ní poradili v Moskvě.

Je kompaktní, elegantní a harmonie v něm na vás dýchne z každého koutu … Byt mladého páru, stejně jako oni, působí tak, že byste se do něj na první pohled zamilovali. Důraz při navrhování dali na čisté linie, nadčasový design , střídmou výzdobu, ale zároveň chtěli dosáhnout, protože jejich denní režim a životním stylu jsou mimořádně rychlé, minimální údržbu a maximum relaxu. To však ani náhodou neubralo na příjemné a  útulné atmosféře .

Květiny, dřevo, větvičky a přírodní materiály … To vše nabízí design inspirovaný přírodou a výrazným vlivem krémové barvy s akcentem fialové . To přináší dřevu a písečným tónem v interiéru veselý esprit.

Ačkoli v prostoru není mnoho místa na dekoraci, jemné vzory tu nechali svou viditelnou stopu. Lesní motivy, okvětní lístky a zábavná potisk sem přinesli život.

Reklama