Nová generace myček gorenje

0
2
Reklama

Nové myčky nádobí SmartFlex jsou inspirovány moderním životním stylem.Jelikož náš každodenní život je často až příliš dynamický, společnost gorenje přináší generaci myček nádobí, které jsou dost kvalifikované aby dělali vaši práci za vás.

Flexibilní interiér, který díky třem košem umožňuje mytí až 16 jídelních souprav najednou, ale i 15-minutový program SpeedWash jistě oceníte při návštěvě přátel.Představte si, že nádobí z hlavního chodu jsou umyté, zatímco vy podáváte dezert.

Myčka nádobí je nejen praktický pomocník, ale i chytré řešení při šetření vody a energie. Ruční mytí spotřebuje například na umytí 12 jídelních souprav 100 l vody.Mytí stejného množství nádobí v myčce, její spotřebuje až 10-krát méně. Nová generace myček gorenje SmartFlex snižuje spotřebu vody na 6,9 l na jeden mycí cyklus. Kromě úspory vody však určitě oceníte i nejvyšší úroveň energetické úspory – A +++ – 10%.

Vynikajícím pomocníkem je i program AutoProgramme , který se vždy přizpůsobí vašim potřebám. Nemusíte nastavovat speciální programy pro sklo nebo intenzivnější čištění. Optimální spotřebu energie a vody zajistí moderní senzorová technologie.

aktuality_102016

Reklama