Atmosféra italské kavárny u vás doma

0
5
Reklama

Voňavé espresso po jídle, krémové cappuccino pro návštěvu, lahodné latte macchiato po celodenním nakupování nebo silná, dvojitá XXL káva pro start do náročného pracovního dne. S novými kávovary Siemens EQ.7 se můžete odměnit šálkem profesionální uvěření kávy kdykoliv i přímo doma.

Na přípravu jakékoliv kávové speciality stačí díky funkci "one touch" stisknout pouze jedno tlačítko a sám kávovar se zručností zkušeného baristy naservíruje hotovou kávu. Neuvěřitelně tichý a jemný mlýnek z kvalitní keramiky "silent cream drive" mele kávová zrna pro každý šálek zvlášť, čímž zaručí požitek aroma čerstvě umleté ​​kávy při každém servírování. Díky systému "senso flow", který při procesu spařování udržuje stabilní teplotu 90 až 95 ° C, má takto připravené espresso plně rozvinutou aroma a hustou, oříškověhnědé cremu. Milovníci kvalitního cappuccina a lahodného macchiata, kteří vědí, jak má správná bílá čepička na jejich kávě vypadat, určitě ocení funkci "cream center". Inovovaná mléčná tryska vytváří ve velmi malém prostoru výjimečně silné víření, výsledkem čehož je neuvěřitelně hustá a zároveň jemná mléčná pěna. Externí zásobník na mléko je tepelně izolován a mléko tak vydrží chladné a čerstvé po celé hodiny. K absolutní dokonalosti vaši kávu přivede integrovaný vodní filtr BRITA, který eliminuje látky zhoršující aroma a chuť kávy a zároveň zamezuje tvorbě vodního kamene.

Káva je věc individuální chuti. Kávovar Siemens proto umožňuje zvolit si požadovaný stupeň jemnosti mletí, množství vody a přidané kávy a vytvořit si tak kávu přesně podle vlastní chuti. Díky funkci "My coffee" je možné uložit toto nastavení do paměti kávovaru a dopřát si oblíbenou kávu pohodlně každé ráno.

Reklama