Dělicí stěna do vaší domácnosti

0
143
Reklama

Praktický a zároveň dekorační prvek se používá k rozdělení obytného prostoru.

Podle individuálních potřeb ji lze využít například v podkrovním bytě, kde potřebujete rozdělit místnost na obývací pokoj a ložnici, nebo obývací pokoj a kuchyň. Použít se však dá i v dětském pokoji av jakékoliv velké místnosti, protože pomůže takovou místnost opticky zmenšit a zútulnit.

Mnoho lidí dělicí stěnu používá i kvůli dotvoření celkového vzhledu místnosti. Dostupné jsou totiž to v různých velikostech (provedení menší nebo až po strop), originálních tvarech, ozdobené pestrými vzory, rozmanitými barvami a vybrat si lze z materiálu jako je dřevo, kůže, kov, papír či plast. Některé stěny mají na sobě upevněny i šikovné zrcadla.

Skvělou výhodou těchto stěn je také možnost úložného prostoru pro knihy, doplňky, bižuterii i fotografie. Dělicí stěny mají specifický styl a design i podle toho, po které zemi nebo regionu jsou pojmenovány.

Dělicí stěna se dá jednoduchým způsobem skládat, může viset, volně stát ale umí být i pevně vestavěná. Vše záleží na rozměrech místnosti a účelu využití této stěny. Tento poutavý doplněk každopádně zpestří interiér vaší domácnosti.

 

Reklama