Do koupelny se hodí feng-šuej: poznejte, co do ní patří

0
161
Reklama

Chcete-li svůj život přestavovat v rytmu feng-šuej, možná by bylo vodní začít přestavbu něčím menším. Například lázeňskou.

Element vody

Pro koupelnu je skutečně zásadový. Jelikož je zde přítomna sama od sebe, netřeba to s ní už nějak extra přehánět. Dříve element vody jaksi jen dotvořit. Například barvami modrou, či fialovou. Pak je vhodné umístit si sem mušle, které stejně reprezentují vodu a klidně můžete například před zrcadlo, nebo na poličku položit misku s vodou a lupínky růží. Je dobré pokud takovou „živou“ vodu umístěte na severní stranu.

Zem

Vodu už máte, ale zapomenout na zem nemůžete, má-li být v koupelně rovnováha. Proto se do koupelny žádají barvy obkládaček v podobě cihlové, hnědé, žluté, jednoduše zemité barvy, které jakoby vodu dokázali ukočírovat ve správném směru.

Oheň

Není to jen o romantice, ale také o správné energii. Oheň v koupelně můžete zastoupit právě čajovými svíčkami například na rozích vany. Pokud je zapálíte a ponoříte se do pěny, je to prostě generátor čisté energie. Zkuste si někdy během koupele posvítit jen svícemi. Pak pochopíte, o čem feng-šuej a jeho síla skutečně je.

Reklama