Dvoubarevné kuchyně

0
271
Reklama

Zatímco v minulosti byly kuchyňské linky většinou monochromatické, dnes převládají dvoubarevné varianty. Buď dřevo a lakované povrchy nebo dvě různý barvy.

Pokud se právě pouštíte do rekonstrukce kuchyně, nechte se inspirovat trendy z výstavy kuchyní Eurocucina, která probíhala souběžně s milánským Salone del Mobile v dubnu tohoto roku. K těm nejvýraznějším patřily i dvoubarevné kuchyňské linky .

Buďte kreativní

Výrobci kuchyní nabídli dvoubarevné kuchyňské linky, které spojují většinou bílou barvu s nějakou jinou. Bílá opticky zvětšuje prostor a prosvětluje jej druhá zvolená barva udává celkový výraz a ladění kuchyně. Populární a moderní je kombinace bílé a šedé, bílé a dřevěného dekoru, ale i odvážnější kombinace se zářivou žlutou či odstíny modré a růžové. Tyto kombinace jsou téměř nekonečné a uspokojí vaše chutě.

Pokud si troufáte, namixujte si vlastní barevnou kombinaci. Můžete dát dohromady skříňky různých materiálů, struktur a stylů, klidně i ze dvou různých kuchyní.

Když zjistíte, že v ladění barev nejste právě nadaní, použijte tón v tónu – tmavší, sytější barvu na dolní skříňky a světlejší odstín stejné barvy na horní.

52_mk-m-1-jpg

Reklama