Gorenje přináší barvy do vaší domácnosti

0
0
Reklama

Svěžími barvami už nemusí zářit jen váš šatník nebo rozkvetlá jarní zahrada za okny. Gorenje známé unikátním designem domácích spotřebičů vám umožní vybavit domácnost podle různého vkusu.

Milovníky červené nadchne exkluzivní kolekce gorenje RED set. Ta vyniká nejen extravagantní barvou a estetickou stránkou, ale i šetrností k životnímu prostředí.

V atraktivních barvách jsou dostupné i malé domácí spotřebiče gorenje jako červený univerzální ruční mixér, kterým jednoduše připravíte krémovou polévku, dětské kaše, džemy, pomazánky a mnoho jiných dobrot, nebo nové vysavače gorenje laděné do červené, modré, oranžové či zelené barvy, které vás spolehlivě zbaví prachu a nečistot.

Skutečnou rebelií v kuchyni je kolekce Gorenje Retro Collection s chladničkami v odstínech od decentních tlumených až po jasné a intenzivní tóny. S výběrem nejvhodnější barvy vám pomůže jednoduchý test na stránkách

Stejně i pračky a sušičky gorenje se díky moderním barvám proměnili na nepřehlédnutelné solitéry – červená, oranžová, bílá, šedá, černá a jiné barvy. Nebo dáváte přednost přitažlivému hliníkovému vzhledu?

Reklama