Grily vhodné do restaurace

0
29
Reklama

Pro catering a restaurační provoz je  v nabídce řada grilů, které svou kapacitou, výkonem i technologiemi odpovídají odpovídajícím požadavkům.  Jsou to především plynové grily se šesti hořáky z kolekce Weber Genesis II, dále  plynový gril Summit se šesti hořáky. Prvně jmenovaný plynový gril Weber Genesis II LX S-640 má velký poklop s teploměrem a je vybaven šesti samostatnými hořáky a velkým grilovacím roštem GBS s vyjímatelným středem o velikosti 102 x 48 centimetrů. Vyjímatelný střed roštu umožňuje použít na grilu všechny druhy příslušenství Weber GBS, namátkou třeba kámen na pizzu, litinovou pánev, hrnec a další litinové nádobí, stojan na kuře a další. Kromě základního grilovacího roštu patří do výbavy modelu Genesis II LX S-640 také sklápěcí tepelný rošt, který se obvykle používá k rozpékání pečiva, ohřívání vychladlých pokrmů nebo k pozvolnému dopékání zprudka ogrilovaných steaků, hamburgerů apod. Tepelný rošt je navíc zdvojený, takže po jeho sklopení jej můžete využít jako stojan pro komponenty z ETC systému (špízy, grilovací koše apod.). V pravém bočním pultíku je navíc zabudován plynový hořák pro přípravu různých příloh a omáček k masu a také je v něm zabudována přípojka pro digitální termosondu iGrill. Co se týče kapacity grilu, bez problému na něm zvládnete připravit jídlo i pro 20 lidí najednou. Pod grilovací vanou je prostorná skříňka s dvoukřídlými dvířky na uložení různých grilovacích pomůcek a nářadí.

Dalším grilem, který splňuje požadavky je plynový gril Weber Genesis II E-610. Typově i rozměrově je tento gril velmi podobný výše popisovanému modelu Genesis II LX S-640, ale přesto s lecčem liší. I tento plynový gril má velký poklop s teploměrem a je vybaven velkým grilovacím GBS roštem o velikosti 102 x 48 centimetrů a lze na něm používat všechny druhy příslušenství Weber GBS. Velikosti roštu je dostatečná pro přípravu jídla až pro 20 lidí najednou. Součástí základní výbavy je také tepelný rošt, ovšem u tohoto modelu bez možnosti aplikace komponentů z ETC systému. Také Genesis II E-610 má boční pultíky, ale v pravém stolku má zabudovanou digitální termosondu iGrill 3, plynový hořák na omáčky a přílohy v pultíku zabudovaný nemá. Pod grilovací vanou má Genesis II E-610 také úložný prostor, ale otevřený a v polovině přepažený poličkou se záchytnou miskou na vypečený tuk a grilovací šťávy.

Třetím grilem, je plynový gril Weber Summit S-670. Jedná se o velký plynový gril s nerezovým grilovacím roštem GBS s vyměnitelným středem, takže na něm lze používat všechny druhy příslušenství Weber GBS. Gril je vybaven šesti samostatnými hořáky, speciálním hořákem Sear Station pro zvlášť prudké opékání (oceníte to zvlášť při grilování steaků) a plynovým hořákem zabudovaným v bočním pultíku pro přípravu různých omáček a příloh k masu. V poklopu je zabudována termosonda a na madle od víka jsou dvě LED světýlka, které usnadňují práci s grilem v pozdních večerních a nočních hodinách nebo obecně při snížené viditelnosti. Součástí grilu je také otáčecí špíz poháněný elektromotorkem a pod grilem je velký úložný prostor v podobě skříňky s dvoukřídlými dvířky.  Více info

Reklama