Hollywoodský krasavec ukázal své hnízdečko: Hvězda American Horror Story bývá jako v bavlnce!

0
8
Reklama

Pojďte se s námi podívat na sympatické bydlení mladého herce.

Cheyenne Jackson je americkým hercem, ale co to má říci i do hudby. Kromě toho, že tyto dva koníčky spojil a je muzikálovým hercem v těch nejprestižnějších představeních na Broadwayi, haly dokázal vyprodat i jako sólo zpěvák. Tuto sympatickou tvářičku však můžete znát i ze seriálů, jako například Glee, 30 Rock nebo American Horror Story (pátá, šestá a sedmá série) a nejednoho filmu. O tom, že se Jacksonovi daří svědčí i jeho krásné bydlení. Podívejte se sami.

Bydlení herce se nachází v losagnelskej části Nichols Canyon a jeho současná cena je více než dva miliony dolarů. Eklektické retro z 50. let, jak svůj domov sám nazval, se rozprostírá na 164 m2 a Jackson ho vlastní už od roku 2015. Přestože je to domeček přízemní, páru se dvěma dětmi však postačí a nacházejí se zde dohromady tři ložnice a jen dvě koupelny . Takže žádný přehnaný luxus.

Útulné bydlení je však plné kvalitních materiálů, designových kousků a tu správnou atmosféru hollywoodského bydlení doplňuje krásný výhled na okolí, velká krytá terasa a tropické zahrady.

Reklama