Jak ušetřit na nákladech na vytápění

0
8
Reklama

Léto je ideálním obdobím na vylepšení interiéru. Ať už vyměňujete nábytek, malujete stěny, nebo děláte rozsáhlejší rekonstrukční práce, neměli byste zapomínat na detaily. Vyměňte staré radiátorové hlavice za nové termostatické hlavice living by Danfoss. Dokonale zapadnou do každého interiéru a zároveň mohou ušetřit až 46% nákladů na vytápění.

Nadčasový design do každého interiéru

Mechanické a elektronické termoregulační hlavice jsou řešením pro bezstarostnou regulaci vytápění v bytě, rodinném domě či komerčním provozu. "Pokud jste vyměnili okna, zateplili jste a máte nový kotel, stále můžete ušetřit na energii. Správnou regulací otopné soustavy můžete ušetřit od 23 do 46% nákladů na vytápění, "říká Dušan Lašák ze společnosti Danfoss. Hlavice na topná tělesa, jakými jsou radiátory, lze jednoduše instalovat kdekoliv bez ohledu na to, zda jde o novostavbu, nebo o starou budovu. Moderní termoregulační hlavice mají absolutní kontrolu nad teplotou v místnostech a jejich cena se přitom výrazně neliší od cen běžných termoregulačních radiátorových hlavic. Poměrně nízká investice do inteligentních termostatických hlavic má rychlou návratnost v horizontu dvou až pěti let.

Praktické funkce

Termostatické hlavice living by Danfoss přinášejí inovativní přístup v řízení vytápění a šetření energií, než bylo dosud obvyklé. Disponují předinstalovanými programy na inteligentní a přesné řízení vytápění. Jsou vybaveny velmi praktickými funkcemi, které jsou prioritně cílené na šetření energií a dosud nestandardní komfort. Například funkce "otevřené okno" vypíná vytápění v době náhlého poklesu teploty. Podobná je funkce "dovolená", která nastaví sníženou teplotu v domě během nepřítomnosti obyvatel a znovu vyhřeje místnost zpět v den jejich návratu. Uživatel si sám jednorázově nastaví vyhovující program vytápění. Po zbytek topné sezóny má absolutní kontrolu nad topením v bytě nebo domě během celého dne a noci.

Špičkové řešení

Termostatické hlavice s bezdrátovým řízením living connect® jsou spolu s centrálním dotykovým panelem Danfoss Link ™ komplexním řešením regulace teploty v celé domácnosti pomocí jednoho zařízení. Elegantní centrální řídící jednotka Danfoss Link ™ řídí velmi rychle a jednoduše denní vytápění v každé místnosti. Navíc disponuje možností nastavení efektivního režimu vytápění na celý týden. Inteligentní bezdrátový systém je schopen kontrolovat současně teplotu až v 50 místnostech a nabízí možnost regulovat teplotu v domě přes internet.

Tři řešení pro každý rozpočet

Společnost Danfoss nabízí tři úsporná řešení řízení vytápění: standardní termostatickou hlavici living design®, inteligentní termostatickou hlavici living eco® a termostatické hlavice s bezdrátovým řízením living connect® spolu s centrálním dotykovým panelem Danfoss Link ™.

Reklama