KM BETA – Materiály na hrubou stavbu domu od jednoho výrobce!

0
6
Reklama

Stavba domu je jednou z nejdůležitějších věcí v životě. Pokud hledáte poctivého dodavatele s tradicí, jsme tu pro vás. Vše spočítáme, dáme výhodnou cenu a materiál dovezeme přímo na stavbu.

Střešní krytina

Společnost KM Beta Dodává na trh krytinu s dvojitou povrchovou úpravou akrylátovým nástřikem. Krytina je dostupná ve dvou základních tvarech KMB BETA a KMB HODONKA – s povrchovými úpravami ELEGANT (matná) a BRILIANT (lesklá). Základní barevnou škálu tvoří cihlová, višňová, hnědá a černá, ale vyrábí se například i šedá, modrá nebo zelená.

Společnost KM Beta, a.s. navíc dodává i celou škálu doplňujících prvků, díky kterým vzniká ucelený střešní systém KM Beta a řeší se střešní plášť jako celek. Jde například o přestupy na odvětrání, kabely či antény, nášlapné prvky umožňující pohyb po střeše, hydroizolační fólie, protisněhové zábrany, okrasné střešní prvky apod.

Zdicí prvky KMB SENDWIX

Pod produktovým označením KMB SENDWIX se ukrývá ucelený certifikovaný systém vícevrstvého (sendvičového) obvodového zdiva. Systém KMB SENDWIX je postaven na kombinaci vápenopískových bloků, které dokáží zajistit potřebnou únosnost obvodového zdiva i při malé tloušťce (již 175 mm) a zateplení. Vysoká únosnost vápenopískových bloků přináší při malé tloušťce zdiva úsporu zastavěného prostoru a zvětšení užitné plochy.

Vysoké akumulační schopnosti systému KMB SENDWIX se projevují hlavně v takzvaných přechodných obdobích – na jaře a na podzim – což znamená obrovskou úsporu energie, peněz a často i zbytečných starostí.

KMB SENDWIX je stavební systém pro energeticky úsporné, nízkoenergertické a pasivní domy.

KMB PROFIMIX

Společnost KM Beta pod značkou KMB PROFIMIX vyrábí portfolio suchých maltových a omítkových směsí, jako jsou cementové a anhydritové potěry, omítky pro strojní a ruční omítání, zdící malty, stavební lepidla apod .. Materiály KMB PROFIMIX splňují přísné evropské normy a vyznačují se vynikajícími zpracovatelskými vlastnostmi.

KMB Profiblok – tradiční pálená cihla

Značka KMB Profiblok přináší ucelený pálený cihelný systém, který se používá na zdění nosných obvodových i vnitřních stěn a příček, včetně možnosti realizace stropních konstrukcí. Jako osvědčený přírodní materiál nabízí vlastnosti a podmínky které stavebníkům přinášejí garanci jistoty a trvanlivosti

Reklama