Kuchyň Adela, obývák Chalet

0
16
Reklama

OBI představuje interiér, který je moderní a hravý zároveň. Slibuje romantickou atmosféru s útulným nábytkem a harmonicky sladěnými doplňky. Kombinujeme tradiční dřevitý dekor dub arlington s moderními doplňky a nabízíme precizní technické vybavení skříněk. Není divu, že tento styl je v dnešní uspěchané době velmi oblíbený a vyhledávaný. Teplo interiéru oceníte hlavně tomto nepříznivém počasí a vychutnáte si pohodu vašeho domova naplno.

Základem je jednotný přírodní dekor dub arlington a rámová konstrukce dveří. Sjednocující prvky jsme použili na všem nábytku ve společném prostoru kuchyně, obýváku a jídelny.

Při zařizování jsme brali ohled na nízký rozpočet a vybrali jsme modely, které jsou ekonomicky výhodn

Kuchyně Adela je svými kompaktními rozměry ideální i do malých prostor. Přitom si však zachovává všechny funkce, které má kuchyň mít: úložný prostor, pracovní plochu na přípravu jídla, mycí a varnou zónu. Prosklené horní dvířka dodávají kuchyni eleganci a odlehčují horní část kuchyně.

Obývák Challet má dostatek úložného prostoru a prosklenou vitrínu, která vynikne při použití vnitřního osvětlení. Na televizní skříňku můžete bezpečně umístit televizor s velkými úhlopříčkami. Elegantně působí zapuštěné úchytky.

Reklama