Kvalita plastových oken … Bruvo Slovakia

0
23
Reklama

Belgická společnost, která na Slovensku vyrábí plastová okna a dveře pět let, na export do zemí Beneluxu a nyní první rok i pro Slovenský trh .

Před pěti lety jste začali s výrobou zde v Seredi. Změnilo se toho hodně od té doby?

Samozřejmě, když jsme spustili výrobu měli jsme sedm zaměstnanců. V současnosti u nás pracuje 35 zaměstnanců a postupně začínáme přemýšlet o rozšíření haly.

Už rok můžeme vidět Vaši reklamu v centru města. Je to pro vstup na Slovenský trh?

V počáteční fázi, to bylo jen sledování. Brzy jsme však zjistili, že nechceme vstoupit do soutěže s levnými nekvalitními výrobky, které jsou zde často nabízeny ze zahraničí. Jsme hrdý na okna a dveře, které vyrábíme. Každý den se snažíme zlepšovat jejich kvalitu. Nestačí když jsou jen dobré, chceme aby byly perfektní.

OK, mluvíte o prodeji kvality … ale někdy se mluví o kvalitě, ale někdy jsou to slova do větru.

To rozhodně ne! Kvalita je pro nás celkový počet elementů, které můžete vidět, změřit, cítit.
Pracujeme s kvalitními profily třídy "A", německé firmy VEKA.

Co přesně je třída "A"?

V profilech třídy "A" je procento recyklovaných plastů mnohem nižší, což dělá profil mnohem stabilnější.
Především je v "A" profilech firmy VEKA o 14% více materiálu, což se promítá do řady měřitelných rozdílů oproti konkurenčním profilem.
1. Naše "A" profily jsou až o 20% odolnější vůči zlomení.
2. Rozměrová stálost je o 12% vyšší. To je důležité zejména vyšším zatížení skla – vlivem použití 3-skla a větších velikosti oken, které vyžaduje moderní architektura.

Rozměrovou stálost můžete vidět okamžitě na tenčí tloušťce stěny. U konkurenčních profilů dochází během výrobního procesu k ochlazování což často způsobuje deformace. Naše profily mají vnější stěnu s minimální tloušťku 3 mm. Rozdíl je jasně viditelný.

Existují i jiné výhody vašich profilů?

Samozřejmě! Pro uvolnění šroubů je třeba vyvinout až o 20% více síly u profilů "A", než u profilů třídy "B".
Vzhledem k větší tloušťce stěny, je také lepší zvuková izolace. Tento prvek sám o sobě způsobuje snížení hluku o 4 dB … pro lepší spánek. Nabízíme trhu jedinečný profil "diamant ’82" nový profil s certifikovanou izolační hodnotou 0,92W (m2K). To je v současné době nejnižší hodnota na trhu a zajišťuje, že náš profilový řada je ideální pro použití v nízkoenergetických domech. Je zřejmé, že při použití tohoto profilu pro dosažení izolačního účinku je třeba použít trojité sklo. V této kombinaci se dostaneme na maximální izolační hodnotu 0,6 W (m2K). Takže pro dosažení nejlepších izolačních hodnot je třeba srovnání hodnoty vašeho profilu a také, že sklo může mít mnoho variant což velmi ovlivňuje konečnou celkovou izolační hodnotu.

Reklama