Mini houseboat plný dřeva a zeleně

0
20
Reklama

U nás ne tak typické bydlení, přímořské oblasti si ho však pochvalují. Houseboat.

Houseboat není pro naše vnitrozemské podmínky velmi typickým druhem bydlení vzhledem k tomu, že vodních ploch u nás není tolik jako v přímořských zemích. I tak to však není něco, s čím bychom se nikdy nesetkali. Je to jakési bydlení plovoucí na vodě, pozor, ne vždy však motorizované. Dnes vás vezmeme na virtuální prohlídku takového zajímavého domova, které je netypické minimálně množstvím zeleně, kterou ukrývá. Podívejte se sami.

 Houseboat ukotven v zálivu Friday Harbor u ostrova San Juan Island pochází již z roku 1989 a nabízí útulné bydlení na rozloze 56 m2. Jeho současná tržní cena je 550 000 dolarů a nový majitel si za ni užije jemné houpání na vlnách s výhledem na oceán za zády.
Stěny interiéru tohoto zajímavého bydlení jsou pokryty dřevem, což mu sice ubírá na světlosti a opticky i velikosti prostor, ale působí útulně a domácky. Navzdory malé rozloze mini domku na vodě nechybí absolutně nic. Najde se tu měla kuchyňka s jídelním stolem spojená s obývací místností, je zde koupelna s vanou, krásná terasa plná květin a rostliny hrají hlavní roli i na patře domku. Zde je totiž plnohodnotná ložnice s manželskou postelí a uzavřená galerie s posezením a východem na balkon.
Reklama