Mixované ovoce

0
17
Reklama

Zmixované ovoce si rychle a jednoduše připravíte výborné koktejly. Pokud k ovoci přidáte mléko, jogurt nebo zmrzlinu, nápoj bude nejen osvěžující ale i vydatný.

Mixér Philips HR2160 mixuje čerstvé šťávy, krémové koktejly, ale i domácí polévky. Výkon 600 W, několik rychlostí, ovládání s proměnnou rychlostí. Tlačítko drcení ledu. Funkce pulzního stupně. Ostré vroubkované čepele s dlouhou životností jsou odnímatelné. Skleněná nádoba je nerozbitná. Snadné čištění, odnímatelné části se mohou mýt v myčce nádobí.

Univerzální kuchyňský robot Bosch MUM 8400 Professional s příkonem 1 400 W. Motor multi motion drive, tělo spotřebiče ze slitiny hliníku se stříbrným lakem. Plastový mixér o objemu 1,5 litru, 7 nastavitelných stupňů, momentový stupeň, automatika svinutí kabelu, transparentní víko s plnícím otvorem, vysoká bezpečnost díky zakrytí pohonu a blokování víka během provozu, elektronická regulace otáček, pojistka opětovného zapnutí, snadné čištění, plynulý rozběh motoru, protiskluzové gumové nožičky

Ponorný mixér Bosch MSM 7400 se optimálně ovládá díky ergonomickému designu a neklouzavému povrchu Soft-Touch. Má tichý motor bez vibrací. LED ukazatel rychlosti, inovovaný nůž se 4 čepelemi, barva čelního panelu chráněna ochranným filmem, praktický výstup kabelu – může sloužit jako poutko i jako držák kabelu, přídavné tlačítko Turbo na maximální výkon, nerezová noha na mixování s vysokou pevností, vysouvací mechanismus umožňující snadné oddělení mixovací nohy, nádoba s měrkou as víkem, vhodné pro mytí v myčce.

Ponorný mixér s příslušenstvím robota Philips HR1377. Výkonný 700 W motor, velké 1,5 l příslušenství a podávací trubice s elipsovitým tvarem zaručí výborné výsledky. Disk na krájení a strouhání, nůž na sekání, 5 nastavení rychlosti a tlačítko Turbo, nástavec na šlehání. Mixér a jeho části se jednoduše skládají a mohou se mýt v myčce nádobí.

Lis na citrusy Fagor MZ-150 s boční výpustkou s ochranou proti odkapávání. Obousměrný automatický chod, dvě velikosti kužele na citrusy, prostor na uložení kabelu – navíjení v podstavci.
Mixér Princess 21 25002 v piánově černém nerezu ideální pro přípravu koktejlů, ovoce, ale i polévek či pomazánek … Výkon 300 W, kapacita 0,8 litru. Dvě rychlosti a pulsní tlačítko. Čtyřhranná čepel na mixování z nerezavějící oceli, nádoba ze skla, světelná kontrolka, plnicí otvor ve víku. Odnímatelná zátka slouží i jako odměrka.

Tyčový mixér Fagor B-625 MA Varimix má ergonomický tvar a kompaktní design, jednoduše se ovládá. Elektronický volič a regulátor 12 rychlostí + Turbo, nerezový podstavec Efficient: speciální ložisko zajišťuje dlouhou životnost a optimální výkon, provedení Soft-Touch, čtyřramenný nůž, dvě čepele směřující dolů, systém proti stříkání Antisalpicaduras, velmi tichý a výkonný motor, rozšířené příslušenství vhodné do myčky nádobí: nádoba se stupnicí, hermetický uzávěr, nástěnný držák, nástavec na šlehání z nerezavějící oceli, nádoba a sekáček, víceúčelové víko.

Reklama