Moderní dlažba do každého počasí

0
8
Reklama

Klasická čistá linie, atraktivní plocha, nadčasový design, široká škála barevných odstínů – to jsou originální vlastnosti dlažby klasiky, které si získaly množství spokojených přívrženců. Společnost Premacy však přichází s dalším benefitem: pokud se nevíte rozhodnout, který z tradičních formátů dlažby klasikou je pro vás ten nejvhodnější, společnost vybrala nejžádanější prvky a uložila je do jednoho unikátního Kombiformátu.

Moderní přímočará dlažba s elegantním stálým povrchem av několika atraktivních barevných variantách. Mikrofazeta a decentní zaoblení hran dodává dlažbě luxus, který vám bude blízký a splní i ty nejodvážnější představy. To jsou základní přednosti Klasika Kombiformát, který si o tloušťce 6 cm zachovává všechny výhody Klasika – jednoduchý tvar, rovné linie, eleganci – a doplňuje je o rychlou pokládku a pestrý vzor přímo na paletě. Navzdory jasně stanovené linii na paletě můžete stále kombinovat a vytvářet plochy, které budou působit elegantně a moderně. Vybrat si můžete z nových odstínů jury hnědé, sivo- grafitové nebo i klasické šedé.

Využití této elegantní dlažby je opravdu rozmanité, a to v rozdílných prostředích. Od zpevněných ploch nástupních teras v rodinných domech, přes úpravy vašich zahrad, ale i dětských parků a městského urbanismu. Přes svou multifunkčnost v různých prostředích je vyhledávanou dlažbou, která svými unikátními vlastnostmi splňuje i ty nejnáročnější představy klientů.

Povrch: standardní, hrany se zkosením
Struktura: dvouvrstvá, vibrolisovaných
Tloušťka dlažby: 6 cm
Hmotnost: 130 kg / m2
Spotřeba ks / m2: 1 vrstva = 0,96 m2
Množství m2 / paleta: 9,60

Kombiformát
Formáty ve vrstvě
4 kusy 30×30 cm.
4 kusy 30×20 cm
6 kusů 20×20 cm
6 kusů 20×10 cm

Reklama