Nespoutané interiérové ​​solitéry či doplňky rozveselí byt

0
9
Reklama

Nejen aprílové počasí si z nás může dělat legraci. Pokud máte chuť dělat také něco bláznivé, Rozveselte si byt originálními a vtipnými detaily.

Nenechte se svázat konvencemi a trendy, které diktují, co a kam je třeba, co je módní.

Kromě stroze funkčních a minimalisticky vypadajících interiérových solitérů a doplňků nabízejí designéři i výrobky, na které se dá podívat veselými očima. Jsou to zajímavé kousky téměř ve  všech segmentech, které zpestří interiér. Například tapety, pohovky, svítidla. Ale zároveň jsou i funkční. Výjimečné jsou překvapivou podobou, pestrými barvami nebo netradičním a efektním materiálem. Ze všech však cítit optimismus a radost ze života.

Originální a crazy kousky jsou předurčeny pro odvážné, kteří si dají záležet na individualitě. Každý kus s unikátním, humorným a okouzlujícím designem se většinou vyrábí jen v omezených sériích. Objekty každodenní potřeby přeměněny na umělecká díla jsou ale dostupné pro všechny, kteří touží vyjádřit vlastní osobnost. Prostor se díky nim stane originálním a rozveselí každý den.

Vystupte z řady

Kreativní a nespoutané ztvárnění nábytku či doplňků překračuje rámec klasických, zaběhnutých a očekávaných forem. Veselý a neobvyklý design potěší v interiérech, kde chcete prosadit něco nového. Můžete si v humorném a nápaditém duchu zařídit celý byt a při dostatku kreativity a představivosti vytvářet z nábytku nekonečné variace. Neobávejte se míchat styly, barvy a zkoušejte vytvořit interiér, ve kterém se budete cítit příjemně a uvolněně.

Někdy však postačí pouze nápadný doplněk. V duchu hesla „Změna je život“ vyzkoušejte oživit svůj domov jedním nebo několika extravagantními prvky. Uvidíte, že i málo stačí k tomu, abyste si vytvořili veselou náladu nejen v dubnu.

Photo

Reklama