Omítky CEMIX

0
11
Reklama

Omítky CEMIX používají se jak v exteriéru, tak v interiéru k povrchové úpravě omítkových a zateplovacích systémů. K prodeji se nabízí silikonové, akrylátové, silikátové, speciální,mozaikové, minerální omítky, které vytváří krycí dekorativní a ochrannou vrstvu všech typů vnějších kontaktních zateplovacích systémů. Omítky CEMIX jsou odolné proti špinění povrchu vůči houbám, řasám a mechům. Široká nabídka barevných odstínů a struktur.

Silikonová rýhovaná omítka Cemix 3,0mm, bezpříplatkový odstín

Barevná jednoduše zpracovatelná rýhovaná pastovitá omítka připravená pro okamžité upotřebení. Zrnitost – 3,0 mm. Více info, nejlevnější cena.

Akrylátová zatíraná omítka Cemix 1,5mm, bílá

Bílá jednoduše zpracovatelná zatíraná pastovitá omítka připravená pro okamžité upotřebení. Zrnitost – 1,5 mm. Více info, nejlevnější cena

Silikátová rýhovaná omítka Cemix 1,5mm, bezpříplatkový odstín

Barevná jednoduše zpracovatelná rýhovaná pastovitá omítka připravená pro okamžité upotřebení. Zrnitost – 1,5 mm. Více info, nejlevnější cena

Aktivní pastovitá zatíraná omítka Cemix ACTIVCEM 1,5mm, bezpříplatkový odstín

Omítka s vlákny s velmi vysokou odolností vůči mikroorganismům, snadnou zpracovatelností a vysokou mechanickou odolností.Více info, nejlevnější cena.

Mozaiková dekorativní omítka Cemix

Barevná pastovitá omítka z přírodních kamínkůpřipravená pro okamžité upotřebení. Více info, nejlevnější cena.

Minerální zatíraná omítka Cemix 1,2mm

Suchá minerální šlechtěná omítka. Zrnitost 1,2 mm. Více info, nejlevnější cena.

Související produkty najdete zde.

Další slevy na stavební materiál najdete zde

 

Reklama