Pálená taška CREATON Balance za vynikající cenu

0
27
Reklama

Využijte prodejní akci na prémiovou pálenou tašku od tradičního německého výrobce Creaton. Oblíbený model keramické střešní krytiny Balance nakoupíte do poloviny června u vybraných prodejců mimořádně výhodně.

Velkoformátová keramická krytina Balance zaujme vyvážeností tvaru, proporcí a hospodárností. Jde o nejoblíbenější krytinu ve tvaru klasické vlny od německého výrobce Creaton u nás. Díky speciální akci ji do poloviny června můžete nakoupit u vybraných prodejců s výraznou slevou.

Výhody pálené tašky Balance

Velkoformátová keramická taška Creaton Balance s vyváženými proporcemi se doporučuje nejen pro velké, ale i menší střešní plochy. Pro dosažení dokonalé vertikální těsnosti tašky byl vyvinut unikátní "Labyrint" systém se speciálními 5 bočními drážkami. Díky tomuto propracovanému systému vznikla dokonalá odolná vodní bariéra, nepřekonatelná ani při velmi silném větru. Minimální sklon kladení krytiny je 12 ° s vodotěsného podstřeší. Na všechny modely je poskytována 50 letá záruka na funkčnost.

Atraktivní vzhled a vysokou odolnost doplňují ekonomická efektivnost a lehké pokládání. Větší formát tašky zefektivňuje její spotřebu na 8,4 ks / m2 až 9 ks / m2 a urychluje montáž. Unikátní hlavové drážky poskytují možnost posuvu až 26 mm. Díky posuvu tašek je rozvržení optimálního laťování v závislosti na délce krokve jednodušší, což oceníte nejen při zastřešení novostaveb, ale především při rekonstrukci střech.

Díky velkému formátu tašky 323 × 502 mm s krycí šířkou od cca 272 mm a s krycí délkou cca 431 mm dosahuje taška BALANCE při spotřebě od 8,4 ks / m2 výborný poměr cena a výkon. Využijte speciální slevu, kterou si můžete uplatnit do poloviny června u vybraných prodejců střešních krytin a ušetřete dvakrát.

Reklama