Pokud máte větší prostor v obývacím pokoji kolem sedačky, je to výhoda

0
28
Reklama

Ať žijete v rodinném domě nebo apartmánu, první místo, které můžete navštívit, je obývací pokoj. Multifunkční využití této místnosti je stejné v každé domácnosti, liší se pouze dispozicí a chutí majitele.

Sedací souprava, která se stane hlavním nábytkem v obývacím pokoji, nesmí nejen potěšit oko, ale také splňovat funkční požadavky a být tím správným místem, kde se chcete pobavit a odpočívat.

Výběr sedadla rozhodně není záležitostí jednoho odpoledne. Často se stává, že se vaše zručná víra změní, když se podíváte na zcela jiný model sedanu, bez něhož si ani nemůžete představit svůj domácí odraz. Ať už máte na výběr pod kontrolou nebo jen potřebujete inspiraci, zastavte se u Kika, která nabízí řadu sedacích souprav a výběr tisíců druhů tkanin a kůže.

Pokud máte prostor v obývacím pokoji

Pokud jste mezi šťastné osoby s obývacím pokojem, kde můžete také tančit, nebojte se o velké sedadla, která se dostanou do ohromného prostoru. Takovými možnostmi jsou například sedadla Parade, Romeo nebo Emilio, které ovládají pokožku jako materiál. Tento typ sedadla potřebuje místo pro sebe, z jednoduchého důvodu – údržbu a životnost.

Kožené sedačky obecně nemají prospěch z blízkosti zdrojů tepla, jako je přímé sluneční světlo nebo radiátory. Aby vám kožená sedačka vydržela dlouho a přitom si zachovala stále mladistvý a trendy vzhled, je třeba, abyste jí věnovali pozornost a skýtali její pravidelnou údržbu v podobě impregnace. Kožená pohovka vám poskytne komfort po několik desetiletí.

Když se kombinuje elegance a praktická stránka

Ať už budete muset nebo nemusíte přepočítávat každý centimetr, a zároveň máte jednoduchou eleganci a praktičnost, pak se podívejte na obchody Kika v modelech Lord nebo Felis. Oba typy sedadel mají pokrytí textilií v několika barevných kombinacích, které nabízejí úložný prostor i rozkládací postel. Navíc prosím všem, kteří mají rádi eleganci a chtějí využít praktickou stránku věci.

Reklama