Pracujete z domu? Toto by ve vaší pracovně nemělo chybět!

0
8
Reklama

Dnes už dávno není tajemstvím, že sedavé zaměstnání představuje velké riziko pro zdraví člověka. Páteř při intenzivním a dlouhotrvajícím nátlaku dostává řádně zabrat. Fit míče částečně tento problém řeší, ovšem nyní známe už i lepší řešení.

 Slyšeli jste už o ergonomické židli?

Ergonomické nebo dynamické židle se na rozdíl od těch klasických hýbou během sezení spolu s vámi, díky čemuž se páteř zatěžuje mnohem méně. Na trhu dnes najdete různé druhy a značky, avšak jedna je opravdu unikátní.

Podle klinických studií představují nejzdravější způsob sezení židle značky SPINERGO

Zdravotní židle Spinergo se nejenže dokáží pohybovat spolu s vámi ve všech směrech, obsahují také patentovaný systém Move & Stop, díky kterému si dokážete židli kdykoliv zastavit.

Nemusíte se tak bát, že budete muset celý den sedět v pohybu. Když to bude nutné, jednoduše ji stopami na místě. Zastavení pohybu sedadla několikrát denně po dobu 20 minut dokonce ještě více zvyšuje účinek dynamického sezení.

Kromě dynamiky a funkčnosti se totiž Spinergo vyznačuje i vysokou kvalitou použitých materiálů a precizním designovým provedením. Certifikáty a klinické studie ve prospěch produktu mluví samy za sebe.

Pokud bychom to chtěli shrnout, Spinergo představuje spojení židle a fit míče dohromady. Z obou si bere to dobré a spojuje to do jedné unikátní zdravotní židle, která zatím u nás nemá obdoby. Dokáže vás zbavit bolestí zad, posílí svaly, uleví plotýnkám a obratlem, přispěje k lepšímu držení těla či dokonce zlepší celkový zdravotní stav.

 

Reklama