Revoluční koberce, které nelze zašpinit

0
70
Reklama

Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, nevsáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Společnost sedačky Phase představuje ke svým sedačkám novou kolekci revolučních koberců Carpet Decor s fantasticky provedenou úpravou EASY CLEAN. Tato úprava spočívá v pokročilé ochraně, která umožňuje snadné odstranění nečistot bez poškození samotného vlákna koberce.

Špínu odstraníte jen ve 3 krocích

Technologie Easy Clean, která byla použita při výrobě těchto koberců zajišťuje, že špína nevsákne hluboko do jeho vlákna , ale udržuje se jen na povrchu. A to umožní nečistoty odstranit pomocí tří jednoduchých kroků a to bez poškození struktury vlákna. 1. Odstraníte hrubou špínu z koberce. 2. nalijete na skvrnu čistou vodu a 3. suchým hadříkem jemným čištěním flek zcela odstraníte. Easy clean je inovativní úprava vlákna, která umožňuje nečistoty odstranit bez poškození jedinečné struktury materiálu. Koberce nejvíce můžete jednoduše prát v pračce při nízké teplotě 30 ° C. Technologie Easy Clean Vám tak šetří čas a Váš život se stává jednodušším.

Voda se udrží jen na povrchu

Koberce od Phase mají dokonce speciální povrchovou úpravu, která nedovolí žádné tekutině prosáknout až do hloubky koberce . Když na povrch vylijete tekutinu, celá se udrží na povrchu koberce a Vy ji dokážete s lehkostí odstranit suchým hadrem nebo papírovými ubrousky.

Vodoodpudivá úprava chrání Váš koberec před namočením rozlitých skvrn . Už se nemusíte obávat fleků od různých nápojů, například červeného vína nebo kávy.

Nezachytávají prach a jsou vhodné pro alergiky

Tradiční koberce shromažďují v sobě prach a různé alergenní částice. Koberce Carpet Decor prostřednictvím vhodné technologie a způsobu příze nehromadí v sobě prachové částice a tím eliminují riziko alergie . Koberce od Phase jsou certifikovány bez koncentrace škodlivých látek a proto jsou šetrné k lidskému zdraví. Díky revoluční technologií jsou tak vhodné i pro lidi s alergiemi.

Protiskluzový podklad

Nepříjemné uklouznutí a pády Vám s koberci od Phase nehrozí. Mají totiž protiskluzovou vrstvu, která výrazně snižuje riziko nepříjemné nehody. Zabrání tak posunu koberce po podlaze bez zbytečného podlepování a zatěžování . Můžete ho použít i na podlahy s podlahovým vytápěním či jakýkoli jiný typ podlahy. Šmýkajúci se koberec může být nebezpečný zejména pro děti a starší osoby . S koberci od Phase se o bezpečnost své rodiny bát nemusíte.

Úžasný designový doplněk

Každý z nás má svůj osobní vkus. S designem koberců Carpet Decor od Phase si přijdete na své. Všechny DECOR jsou totiž vyrobeny podle aktuálních trendů. Ať už upřednostňujete moderní, rustikální, industriální, provensálsku nebo skandinávský styl , v nabídce těchto jedinečných kousků najdete přesně to, co se Vám líbí. S tímto kouskem ve vaší domácnosti doslova vystoupíte z davu. Skvělé designové koberce s dávkou praktičnosti jsou nyní dostupné pro každého z Vás.

V čem jsou tedy výjimečné koberce Carpet Decor od Phase?

– Technologie Easy Clean- pro lepší čištění s úpravou zabraňující vsáknutí tekutin
– Bezprašné -nezachytávajú v sobě škodlivé prachové částice
– Ekologické – certifikované a bez koncentrace škodlivých látek
– Protiskluzové – vrstva zabraňující uklouznutí a posouvání
– Živé barvy – vysoká odolnost vůči UV záření, zachovává barvu mnoho let
– Vysoká kvalita jsou zárukou pohodlí a radosti z používání
– Jemné na dotyk – mimořádně měkký a příjemný na dotek nejen pro Vaše nohy
– Praní v práčke- možnost prát v pračce při 30 ° C.

 

 

Reklama