Romantická atmosféra v zahradě

0
64
Reklama

Sednout si do křesla, zaklonit hlavu, vdechovat vůni přírody a kochat se pohledem všude kolem sebe … Zahradní terasy, nenápadné zákoutí, ale i exploze barev. To je letní relax a romantika v zahradě. Tak si ji užijte!

Od jara do podzimu si přírodu užíváme ve velkém. Pokud patříte mezi ty, kteří mají u domu zahradu, byl by hřích v tomto období ji nevyužít. Neboť … K tomu, abyste v ní pohodlně posedávali, vůbec netřeba mnoho.

Zahradní lenošení bude vypadat kouzelně, zda si pod korunami stromů rozložíte, sezení, matrace, přehodíte přes ně barevné plédy, které vás během večerů zahřejí, rozmístěte po trávě skleněné uzavíratelné lucerny a lucerny, ale i když si na větve stromů natáhnete zahradní světýlka a zavěsíte zahradní síť.

Nepotřebujete mít tip – top nový nábytek, aby sezení ve vaší zahradě bylo pohodlné a mělo tu správnou atmosféru. Nebojte se využít staré křesla, deky, množství polštářů nebo i dřevěné palety, bedničky a řezivo pařezy. Fantazii se v tomto směru meze rozhodně nekladou. Zahrada přece hýří různými barvami, vůněmi a také květy všelijakých tvarů. Proč se tedy nimi nenechat inspirovat? Vyčarujte si u sebe v zahradě atmosféru podle vlastního gusta.

V případě, že máte altán nebo sezení pod střechou či nevyužité dřevěné trámy, zavěste na ně závěsy. Dodají vám pocit intimity, přimíchají přímořskou atmosféru a v případě slunečních paprsků vás i ochrání.

A ještě cosi, neprahnite po dokonalosti, pokud starý ošoupaný nábytek po babičce může v zahradě, v záplavě zelených listů, vypadat jedinečně.

Tak tedy, vzhůru se plnit si zahradní sny …

2

Reklama