SanSwiss – designové inovace

0
3
Reklama

Sprchový kout pro Vás může být i místem relaxace, kde si můžete odpočinout po náročném dni. S naším sprchovým koutem se Vám otevírá mnoho možností, jak jej přizpůsobit Vašim představám. Ať už se jedná o bezrámové, částečně rámové nebo rámové zástěny s různými tvary profilů, široce otevíratelné křídlové dveře, posuvné dveře s úsporou místa nebo pevné walk-in zástěny do velkých koupelen, naše zástěny splní nejrůznější přání zákazníků pro individuální řešení koupelny, včetně atypických rozměrů a zvláštních provedení.

V tomto roce jsme připravili následující novinky:

Escura je moderní, inspirující a dynamická série sprchových zástěn, která se vyznačuje osobitým designem. Dveře a pevné stěny jsou vyrobeny z 6 mm bezpečnostního skla a mají moderní design madel a pantů. Panty jsou na vnitřní straně skla zapuštěné, což značně usnadňuje čištění. Lehké údržbě také napomáhá antiplaková úprava skla Aquaperle, která se standardně dodává na všech sklech.Zdvihový mechanismus u pantů usnadňuje otevírání a zabraňuje předčasnému opotřebení těsnění na dveřích. Tyto sprchové zástěny se vyrábějí ve standardní výšce 2000 mm a jsou u nich možné standardní i atypické šířky. K jejich přednostem patří také dobrá stabilita a jednoduchá montáž.

V typové řadě TOP-Line jsme připravili zajímavou novinku v kategorii walk-in zástěn.Jedná se o samostatnou pevnou stěnu s krátkým otočným dílem. Pevná stěna i otočný díl mají jen svislý profil a nemají horní ani dolní rám, takže se tato zástěna může stát zajímavým designovým doplňkem moderní koupelny.

nowosc-sanswiss-2016-escura-1

Reklama