Střešní okna ROTO

0
15
Reklama

Střešní okna ROTO se nabízí ve variantě dřevo nebo plast.Konstrukce oken se nabízí jako kyvné, výklopné, výsuvné kyvné, některé typy jsou elektricky ovládané.Okna umožňují bezpečnostní mycí polohu, celoobvodové kování umožňuje dokonalé utěsnění okna. Střešní okna ROTO se prodávájí ve variantách ROTO DESIGNO, ROTO Q, včetně rolet a žaluzií a doplňků.

Střešní okno ROTO R69GK WD 7/11 (74×118) kyvné

Kyvné střešní okno s plastovým rámem a tepelně izolačním trojsklem.Více info, nejlevnější cena

Střešní okno ROTO Q 4H3C P5 78/118 Al

Kyvné střešní okno s dřevěným rámem a tepelně izolačním bezpečnostním trojsklem. Výhodou okna je snadná montáž.Více info, nejlevnější cena

Související produkty najdete zde

Další slevy na stavební materiál najdete zde

 

Střešní okna Roto vás okouzlí výbornými tepelnými hodnotami, nejlepším zpracováním a jasným designem. Navíc jsou mezi profesionály známá jako vzor prémiové kvality.

Bílé plastové střešní okno s kyvným systémem otevírání. Rám okna je zapuštěný do roviny střešní krytiny. Klika se nachází na spodní hraně křídla. Celoobvodové kování umožňuje dokonalé utěsnění okna. Okno umožňuje bezpečnostní mycí polohu. Jedná se o variantu s předmontovaným zateplovacím blokem WD po obvodu rámu.

Bílé plastové střešní okno s výsuvně kyvným systémem otevírání. Okno je vhodné pro umístění níže nad podlahou, křídlo nezasahuje do interiéru. Klika se nachází na spodní hraně křídla. Okno umožňuje bezpečnostní mycí polohu a spárové přivětrávání. Jedná se o variantu s předmontovaným zateplovacím blokem WD po obvodu rámu.

Reklama