Světlo na místech, kde dosud nebylo

0
3
Reklama

Denní světlo je klíčový faktor, který ovlivňuje kvalitu vnitřního prostředí. Dává tělu signál, kdy podávat výkon a kdy naopak odpočívat. Je proto důležité zohlednit jeho přísun již v procesu návrhu stavby. Přinést denní světlo tam, kde to dříve nebylo možné, pomáhá světlovod VELUX Nové Generace. Předsíně, chodby nebo koupelny se díky němu stanou plnohodnotnými prostorami plnými denního světla. Výsledkem je nejen vyšší kvalita vnitřního prostředí, ale i šetření zdrojů elektrické energie během dne.

Světlovod VELUX Nové Generace je pokroková verze populárního světlovodu, která přináší ještě větší výhody a světelné vlastnosti jako předtím. Vše ve snaze přinést denní světlo do každodenního života.

V porovnání s elektrickým osvětlením, světlovody VELUX Nové Generace vytvářejí mnohem přirozenější vnitřní prostředí. Je to díky dynamice osvětlení a nové funkci -difuzoru v designu EdgeGlow – obruby stropního difuzoru z čirého skla. Modernější difuzor rozptyluje světlo v místnosti rovnoměrně a tím přináší do místnosti unikátní hru světla.

Montáž světlovodu je značně jednodušší díky novému flexibilnímu uzamykacímu systému. Lze jej instalovat v jakékoli části domu v maximální vzdálenosti až 6 metrů od střechy. Výhodou je možnost instalace světlovodu z vnější strany – to ocení uživatelé se ztíženým přístupem do podkroví.

Samozřejmě, za úspěchem světlovodů VELUX nestojí jen větší přívod denního světla do interiéru. Lepší přístup k přirozenému světlu znamená, že rodiny jsou schopny snížit používání umělého osvětlení a tím zároveň šetřit zdroje elektrické energie.

Magdaléna Bartková věří, že všechny výhody, které přinášejí světlovody VELUX Nové Generace přesvědčí rodiny, aby vsadili ve svých projektech na dynamiku denního světla. Zároveň dodává: "Světlovody VELUX byly už dlouho unikátní součástí naší produktové nabídky. Světlovody snižují náklady na svícení v domácnosti až o 400 hodin ročně, čímž pomáhají majitelům šetřit finance. Skvělá zpráva je, že aktuálně je nabízíme za novou sníženou cenu. Nyní opravdu lze přivést světlo tam, kde dosud nebylo.

Reklama