Takto kdysi bývala dáma stříbrného plátna, sympatická Meryl Streep

0
9
Reklama

Meryl Streep je ukázkovým příkladem toho, jak se dá stárnout s noblesou. Na svém kontě má nespočet úžasných filmových postav, které ztvárnila a vysloužila si za ně několik prestižních ocenění. Jak bývá?

Má sympatický humor, nesmírný herecký talent, cit pro módu a navíc i bývá stylově. V typickém městském domě v New Yorku, části Greenwich Village bývala od roku 1995 až do roku 2004, kdy ho prodala za 2,1 milionu dolarů dědičce světové firmy Johnson & Johnson, Libet Johnson.

Tzv. townhouse byl postaven v roce 1895 a nese s sebou několik zajímavých historických detailů, ale interiér si herečka přetvořila na svůj obraz a musíme přiznat, že opravdu stylově. Největší rekonstrukcí prošla koupelna, která je spojena se šatnou a obklad stěn a podlahy jsou z krásného bílého italského mramoru.

Dům se pyšní vysokými stropy, mahagonovými posuvnými dveřmi, originálními lištami a také šesti krby řízenými nejnovějším smart systémem. Asi jako každá hospodyňka, i herečka si dala záležet na své kuchyni. Nacházejí se zde dvě lednice, dvě myčky, chladící box na víno a také plně vybavený pracovní ostrov. Barevně se zde spojuje klasická dřevěná podlaha s moderním lookem metalické oranžové a nerezu.

Dohromady má tento typický městský dům pět pater, krásnou kamennou terasu s posezením a táhlé zelení a také k němu patří oddechový prostor na střeše se zahradou, speciální dílnou a prádelnou. Nuže, nestárnoucí herečce se zde určitě bývalo příjemně, nakonec před tím, než se přestěhovala do luxusní části Tribeca v domě bývala téměř 10 let.

 

Reklama