Top trendy v bydlení podle internetových sítí!

0
16
Reklama

Internet a sociální site zasahují do našich životů zcela značným podílem. Často jsou odpovědné i za určování trendů a jinak tomu není ani v oblasti designu a bydlení.

I během podzimu se sítí šíří záplava inspirací. Viz, co je trendy dle aktuálních Trendsetter.

Chladně růžová

Podzim je přesně tím obdobím, kterému bude dominovat příjemně teplá růžová, ale ve spojitosti s chladným kovem, či kombinací modré, ocelové, nebo šedé. Barevně jde o konstelaci, která se hodí na kovové lampy, nebo například i jako dekorování pro ložnice, či obývacího pokoje pomocí polštářů a deček. Dosáhnete tak aktuální naladění na moderní styl, který lidé sdílejí na síti řadu za řadou.

Znovuobjevené dečky

Vyšívané, háčkované paličkované, přesně takové, jak kdysi dělali babičky se dnes v plné síle vracejí do interiérů. Na stole, jako dekorace k podzimní výzdobě plné dýní, bodláků, hlohu. Dečky můžete vyšívat na jméno, s různými symboly, vidět na nich poctivou ruční práci, která se dnes enormně cení. V módě jsou dečky malé i velké, určitě neuděláte špatně, pokud si pár na podzim pořídíte.

Závěsný dekor

Symbióza funkčnosti, autentičnosti a minimalismu už odstranila ze stěn kýčové obrazy a nahradila je například vázanými provazy, gobelíny z provazů nebo závěsnými květináči. I ozdobné umění na stěny mění trend. Jasné, obrazy ze stěn nemusíte zvěst, ale moderní internetové trendy jsou více za upouštění od projektů fixovaných na přesné linie a nechávají vyniknout volnosti. Navíc jednoduchá závěsná dekorace je krásná ve své jednoduchosti a živosti. Nestojí ani tolik peněz jako originální umělecká díla a je krásnější než kýč ze supermarketu.

Zelené je všude

Ne jako dominantní barva, ale kouká z rohů a koutů, někdy zpoza zrcadla nebo dozdobí parapet jako plazivá táhlý rostlina. Být bio a green je zkrátka cool. Tento trend ovládl internet a sním přirozeně i přetváří design.

Panelové svícení

V této sezoně vzrostla obliba jednoduchých pilířových svítidel o téměř 40% a nahrazují zdobené lustry a lampy. Preferuje se měkké teplé světlo svíček. Vsaďte něj i vy a uvidíte, že podzim bude o něco krásnější a teplejší.

Africké vzory

Na Pinterestu se nyní zvedla vlna tkanin s africkými vzory o více než 500% oproti minulé podzim. Dekorují polštáře, deky přikrývky i koberce. Je to in, exotické a opravdu pěkné.

Reklama