Tvárnice BEST UNIKA

0
435
Reklama

Vibrolisované betonové skořepinové tvárnice pro zhotovení překladů a pro vložení armovacích prutů.

Betonová vnitřní příčková tvárnice BEST UNIKA 10, Přírodní, výška 200 mm

Prodej vnitřní příčkové tvárnice, výška 200 mm. Betonová skořepinová tvárnice pro zhotovení příčkového (nenosného) zdiva. Má vysokou pevnost, odolnost a nízkou nasákavost.  Nejlevnější cenu najdete zde.

Betonová vnitřní příčková tvárnice BEST UNIKA 15, překladová, Přírodní, výška 200 mm

Prodej vnitřní příčkové tvárnice překladové výška 200 mm.Betonová skořepinová tvárnice pro zhotovení překladů a pro vložení armovacích prutů. Má vysokou pevnost, odolnost a nízkou nasákavost. Nejlevnější cenu najdete zde

Betonová vnější nosná tvárnice BEST UNIKA 20, Přírodní, výška 200 mm

Prodej vnější nosné tvárnice výšky 200 mm. Betonová skořepinová tvárnice pro zhotovení nosného zdiva, v přírodním provedení lze tvárnice použít jako lícové zdivo. Má vysokou pevnost, odolnost a nízkou nasákavost. Nejlevnější cenu najdete zde,

Betonová vnější nosná tvárnice BEST UNIKA 20, oblouková, Přírodní, výška 200 mm

Prodej vnější nosné tvárnice obloukové výšky 22 mm. Obloukové tvárnice jsou určené pro výstavbu zdí do oblouku. Má vysokou pevnost, odolnost a nízkou nasákavost. Nejlevnější cenu najdete zde.

Betonová vnější nosná tvárnice BEST UNIKA 20, věncová/překladová, Přírodní, výška 200 mm

Prodej vnější nosné tvárnice výšky 200 mm. Betonová skořepinová tvárnice pro zhotovení překladů a pro vložení armovacích prutů. Má vysokou pevnost, odolnost a nízkou nasákavost. Nejlevnější cenu najdete zde.

Další slevy na stavební materiál najdete zde

Reklama