Více místa a radosti v kuchyni

0
10
Reklama

Vzrušující nové přední plochy a barvy, k tomu všechny praktické předměty a kreativní detaily. To je nová kolekce kuchyní Schüller pro rok 2018. Inovativní koncept s citem pro funkčnost a prostor Vám zpříjemní každodenní rutinu v kuchyni.

Cílem německého výrobce exkluzivních kuchyní při vývoji nové kolekce je vždy usnadnit lidem život. Kreativní tým se zaměřil na globální trendy i na vývoj ve společnosti. Letos určovali základ pro design tři světové trendy: Přírodní harmonie, moderní optimismus a festival kultur. Inovace a jedinečnost v kontextu těchto různých trendů se snoubí v nové kolekci kuchyní Schüller C pro rok 2018.

Jednou z nejdůležitějších změn ve stylu bydlení je rozšíření menších bytových jednotek. Koncept funkčního využití prostoru v nové kolekci poskytuje více místa, dokonce i na několika metrech čtverečních. Nové modely kuchyní nabízejí také více možnosti pro plánování. Ať už jde o barevný koncept nebo řešení osvětlení, kolekce na rok 2018 přináší více radosti při návrhu obytného prostoru.

Reklama