Vůně domova – příprava

0
0
Reklama

Podmanivá vůně čerstvě upečeného chleba nebo šťavnatého jablečného koláče … Pokud chcete tyto neodolatelné čichové a následně i chuťové zážitky dopřát svým nejbližším, čtěte dál.

Robot Gorenje M701B s nádobou na míchání se stojanem a dvěma hnětacími háky. Výkon motoru 350 W. Rozměry: š 31 × v 36 × h 20,5 cm.

Kuchyňský šlehač Fagor SP-350 Plus Supermix šlehá, míchá a mísí. Pět úrovní výkonu + funkce turbo, tlačítko pro odpojení příslušenství.

Robot Kenwood Cooking Chef s použitím nejnovější indukční technologie vaření společně s planetárním systémem míchání dokáže jídlo v jednu chvíli mixovat i vařit. Systém indukčního vaření je bezpečný a efektivní z hlediska úspory energie.

Univerzální kuchyňský robot Bosch MUM 8400 Professional s příkonem 1 400 W. Motor multi motion drive, tělo spotřebiče ze slitiny hliníku se stříbrným lakem, multifunkční rameno se třemi pohony nastavitelné v různých polohách, hnětací hák, metla na míchání a šlehání.

Kuchyňská váha President od firmy Tescoma do hmotnosti 5 kg. Dovažovací s možností postupného vážení více potravin v jedné nádobě, kovové části jsou vyrobeny z nerezavějící oceli. Napájené 9 V baterií.

Formičky na vykrajování těsta Funny Mummy 629610 od firmy Tescoma vyrobeno z odolného barevného plastu. Vynikající na snadné vykrajování při přípravě domácího pečiva.

Ruční mixér Tefal Prep ‚Line 814330 s rotační nádobou. Příkon 350 W, pět rychlostních stupňů, tlačítko turbo, hnětací metly a šlehání z nerezavějící, odměrka, stěrka, pevný stojan.

Reklama