Výrobky nejvyšší kvality

0
3
Reklama

Chceme, aby všichni měli to nejlepší

Výrobky nejvyšší kvality, o které je prakticky celoroční zájem. Ty nyní nakoupíte mimořádně výhodně – za ceny, které jsou během roku nedosažitelné. Bazény, vše bazénové příslušenství a kompletní sortiment zahradního nábytku, grilů a zahradní techniky. Techniky na jaro či léto, i strojů, které budete teprve potřebovat – při práci v podzimních zahradách. Všech 3 850 typů výrobků nyní v Mountfieldu V posezónních VÝPRODEJI!

Na koupání není nikdy pozdě

Toto heslo platí v letošním létě dvojnásobně! Ještě jste si stále nekoupili bazén do své zahrady? Pak využijte výprodejové slevy a dopřejte si chladivý koupel na vlastním soukromém koupališti! Vybírat můžete jak ze široké škály kopaných bazénů, tak i z bazénů rodinných, které se mohou zapustit, částečně zapustit nebo ponechat na povrchu. Výrazně také ušetříte při nákupu bazénového příslušenství – zastřešení, filtrací, bazénových vysavačů, protiproudů, tepelných čerpadel, bazénových fólií nebo solárních sprch!

Výhodně si mimo jiné můžete pořídit pohodlný zahradní nábytek – ať už z moderních bezúdržbových materiálů nebo tradičního dřeva. Nábytkové prvky, kterých je v nabídce téměř 70, mezi sebou můžete libovolně kombinovat. Na přípravu gurmánských specialit pak jistě oceníte kvalitní zahradní gril – ať už klasický na dřevěné uhlí, nebo plynový s řadou funkcí hodných profesionálních šéfkuchařů.

Klasika v podobě sekací techniky

Dlouholeté zkušenosti, úzká spolupráce s nejlepšími světovými výrobci, důraz na kvalitu a funkčnost – to jsou stroje na sekání trávy. Modely benzínových i elektrických sekaček, luxusně vybavené zahradní traktory, křovinořezy, kultivátory nebo bubnové sekačky máte k dispozici jak v kamenných prodejnách, tak i v e-shopu. A že jde o opravdu kvalitní stroje, potvrzují samotné jména světových výrobců, jako jsou například Oleo-Mac, Wolf-Garten, Ikra, Briggs & Stratton, Honda a mnoho dalších!

Na podzim jako kdybyste je našli

A protože podzim pomalu klepe na dveře, rozhodli jsme se do posezónního výprodeje zařadit i výrobky ryze sezónní, tedy ty, po kterých budete moci sáhnout velmi brzy – při práci v podzimních zahradách. Uklidit budete moci s kvalitním ručním nářadím či výkonnou tlakovou myčkou, trávník po létě ošetřit se strojem z řady kvalitních vertikutátorů, větve či zahradní odpad zpracovat pomocí drtičů a štěpkovačů a přípravu dřeva si usnadnit s výkonnými řetězovými pilami, štípačky na dřevo nebo okružními pilami. Vybrat si můžete také některý z desítek modelů kvalitních krbových kamen na chatu či chalupu nebo na přehřátí v podzimních sychravých dnech moderní infrasaunu.

Reklama