Ztracené bednění

0
248
Reklama

Ztracené bednění je forma pro uložení čerstvého betonu, která se neodstraňuje a zůstává trvalou součástí vybudované konstrukce. Používá se pro rychlé zhotovení nosného i obvodového nezatepleného zdiva nadezdívku základových pásů stavby opěrných zdí nebo plotů.

ZTRACENÉ BEDNĚNÍ DEK

Prodej ztraceného bednění délky 500 mm, 400 mm, ve variantě šířek od 150 mm do 500 mm, výšky 250 mm v barvě přírodní. Dutinové zdící tvarovky z prostého vibrolisovaného betonu vhodné pro rychlé zhotovení nosného i obvodového nezatepleného zdiva, nadezdívku základových pásů, stavby opěrných zdí nebo plotů bez použití bednění. Více info, nejlevnější cena

Tvárnice ztraceného bednění BROZ

Prodej tracené bednění BETON BROŽ délky 500 mm, 300 mm, ve variantě šířek od 150 mm do 500 mm, výšky 250 mm v barvě šedé. Tvárnice z prostého vibrolisovaného betonu, vyznačující se vysokou pevností, mrazuvzdorností, nízká nasákavostí, požární odolností a rozměrovou jednotností. Jsou vhodné na výstavbu svislých nosných i nenosných konstrukcí zdiva, základů nebo opěrných zdí, svahové tvárnice. Více info, nejlevnější cena. 

Ztracené bednění CS BETON TB

Prodej ztraceného bednění CS BETON délky 500 mm, ve variantě šířek od 150 mm do 500 mm, výšky 250 mm v barvě šedé. Jsou určeny pro nevyztužené i vyztužené nosné, nenosné obvodové stěny podzemních částí objektů. Lze je využít i pro vybudování základu pod plotní konstrukce. Více info, nejlevnější cena.

Ztracené bednění DITON

Prodej ztraceného bednění DITON délky 500 mm, 300 mm, ve variantě šířek od 150 mm do 500 mm, výšky 250 mm v barvě přírodní. Používá se pro stavbu základů, zdí nosných stěn, jímek, sklepů, oplocení, opěrných zdí bez použití bednění. Více info, nejlevnější cena

Ztracené bednění PRESBETON ZB

Prodej ztracené bednění PRESBETON délky 500 mm, 300 mm, ve variantě šířek od 150 mm do 500 mm, výšky 250 mm v barvě přírodní. Je určeno pro všechny výstavby základových pásů různých druhů staveb bez použití klasického bednění.Více info, nejlevnější cena.

Další slevy na stavební materiál najdete zde

 

 

Reklama