3D návrh pro plánování moderní koupelny

0
160
Reklama

3D návrhy svěřte do rukou odborníků

3D návrh koupelny je nejlepší nechat si zpracovat od odborníků. Ti mají dostatek zkušeností a disponují nejnovějšími 3D programy pro nejpřesnější vizualizaci. Respektují vaše potřeby a přání, aby byla koupelna nejen krásná na pohled, ale i funkční. Výsledkem budete překvapeni: s programem vytvoří fotorealistickou 3D vizualizaci, díky které si dokonale představíte svou novou koupelnu!

Typy návrhů koupelny

Obvykle si můžete nechat udělat tři 3D návrhy koupelny. Základní návrh koupelny vychází z vašich konkrétních požadavků. Standardní návrh koupelny je tu pro všechny, kteří nemají jasnou představu o podobě koupelny. Pokročilý návrh koupelny realisticky zobrazuje interiér a zohledňuje vybrané materiály, obklady a dlažby  a vybavení. Školení odborníci vám také pomohou s vhodnou skladbou vaší koupelny.

3D návrhy koupelny jsou neodmyslitelným krokem při plánování koupelny. Oslovte některé  kuchyňské studio a požádejte je o tento návrh, který vám pomůže představit si vaši novou či rekonstruovanou koupelnu ještě před započetím prací!

 

Reklama