Usaďte umyvadlo přímo na originální desku!

0
32
Reklama

Slyšeli jste už o umyvadlech, která architekt položil jen tak na dřevěnou nebo kamennou desku? Nebojte, neděláme si z vás legraci! V dnešní době jsou stále více populární volně stojící umyvadla. Takové exkluzivní kousky poskytují totožnou službu jako klasická umyvadla, avšak mají navíc jednu obrovskou přednost – design! Umyvadlo položené pouze na desce přiláká pozornost všech návštěvníků vaší koupelny a zaručeně se stane nejobdivovanějším objektem ve vašem domě či bytě.

Design na prvním místě

Vsaďte se, že umyvadla umístěná na desce jen tak někdo nepřehlédne! Připravte se na zvědavé pohledy a množství lichotek od každého návštěvníka vaší koupelny. 

Popusťte uzdu své fantazii, vyberte vhodnou baterii a pohrajte si s umístěním umyvadla! Nezapomeňte ani na barevně sladěné koupelnové doplňky či zelenou rostlinku.

Budete se divit, jak se koupelna rázem promění v elegantní a nadčasový prostor, kde budete chtít trávit každou minutu! 

Na internetu nebo v kamenných prodejnách  můžete vybírat mezi malými, velkými, kulatými i hranatými kousky. Pořídit si můžete luxusní bílé nebo extravagantní černé umyvadlo. Fantazii se meze nekladou a výběru umyvadla s deskou už vůbec ne! 

 Nezapomeňte na kvalitu

Umyvadla na desce jsou designová, stále více populární a těší se stále většímu zájmu! Nezapomínejte však ani na kvalitu umyvadla a desky. V dnešní době se sanitární zařízení vyrábí z té nejkvalitnější keramiky. Umyvadlu obvykle dodá na exkluzivitě i vhodná baterie, vyrobená z odolných materiálů. Při výběru dřevěné desky dbejte především na vhodné ošetření dřevěného materiálu proti vlhkosti.

 

Reklama