5 nových trendů v bydlení

0
8
Reklama

Nejen naše šatníky podléhají módě, ale celé domácnosti.

Módní jsou určité barvy, styly, ale i některé typy doplňků a dekorací. Toto je pětice, o kterou roste zájem a stále častěji se dostává do interiérů v časopisech i na sociálních sítích.

1. Živé rostliny v koupelně

pokojových rostlin, které nevyžadují mnoho světla a vyhovuje jim vlhčí prostředí koupelny, je hned několik. Jelikož stále více lidí chce mít z koupelny nejen praktické místo hygieny, ale i privátní wellness, rostliny si stále častěji najdou místo iv malých koupelnách jako ozdravný prvek.

2. Kulaté zrcadla

Jak se zdá, kruh je nejnovější módní hit. Že by to bylo jeho uklidňujícím tvarem? V každém případě, pokud kupujete zrcadlo do předsíně, ložnice nebo studentského pokoje, zaměřte se na kruh.

3. Růžové doplňky a dekorace

Růžovou barvu už nenajdete jen v dívčích pokojíčcích a dámských salonech. V 21. století růžová ztratila povinnou identifikaci jako číro dívčí barva. A to je dobře, protože v její nejjemnější podobě – odstínu pupenů či rozpustilý růžového vína – se dostává i do interiérů.

4. Oblečení jako doplněk

Malé byty a drahá móda – tak by se dala vyznačit zkratka, proč se módní doplňky: kabelky, hedvábné šaty, čínské župany, klobouky a excentrické boty dostali do pozice bytových doplňků. Už jejich neskrýváme ve skříních, ale ukládáme na police jako miniaturní sochy, věšíme na stěnu namísto obrazů … Jednoduše, oděvní móda se stala součástí interiérového designu.

5. Předsíň ve velkém stylu

„Klasická“ předsíň má mít skříňku na boty, věšákovou sestavu na kabáty a místo na vyzutí boty, však? Omyl, módní trendy naznačují, žepředsíň má být první, podle možnosti velkolepé, přivítání, když někdo otevře naše dveře. Předsíň má mít symetrii, eleganci, vůni … jednoduše STYL.

Reklama