Bazén za jediný den

0
27
Reklama

Prázdniny jsou tu a společně s nimi k nám dorazila první vlna tropických veder. Od nepaměti jsou nejideálnějším místem pro útěk od horka místa blízko vody, která osvěží. A když voda, tak ideálně v bazénu. Pokud nyní narychlo řešíte, kde a jaký bazén s příchodem veder rychle zakoupit a postavit, tak tento problém lze snadno a rychle vyřešit. "Na našem trhu jsou dva typy bazénů, které rychle postavíte a na druhý den se v nich můžete už koupat," potvrzuje v rozhovoru bazénový specialista Patrik Zmeškal z Mountfieldu.

Bazénů je mnoho druhů, ale málokterý se dá postavit okamžitě, když už je tropické počasí za dveřmi. Který typ bazénu byste doporučil někomu, kdo si usmyslí, že se chce na své zahradě koupat za pár dní, když přijde horko?

Má dvě možnosti, jak se rozhodnout. Buď si do hodinky postaví nafukovací bazén Swing, který je ideálním typem sezónního bazénu, nebo si za jeden den ve své zahradě může postavit plnohodnotný rodinný bazén Azuro. V obou případech platí, že zákazník má dnes z čeho vybírat. Jak tvarově, tak i rozměrově. Bazény Swing může mít až do objemu vody 24 400 litrů au bazénů Azuro dokonce až do objemu úctyhodných 45 000 litrů vody, což je rozměr bazénu 9,1 m na 4,5 m. A dokonce i teď, na začátku letní koupací sezóny, jsou ceny fantastické. Vždyť nafukovací bazén Swing si aktuální pořídíte, včetně filtrace, již od 58 € a rodinný bazén Azuro se v těchto dnech prodává za fantastických 235 €.

Nafukovací bazény Swing jsou jedinečné tím, že jejich postavíte opravdu za pár minut a během okamžiku se v nich můžete koupat. A nejedná se jen o již známé nafukovací kruhové bazény s límcem, ale nově na trhu jsou k dispozici oválné tvary a dokonce i bazény Swing Frame s kovovým rámem, který tímto bazénem zaručuje vysokou tuhost a stabilitu.

A u nejprodávanějších slovenských bazénů Azuro je jejich ohromnou předností to, že se díky speciální konstrukci a vysoce odolným materiálem dají zapustit zcela, nebo jen částečně do země, případně je můžete ponechat i úplně na povrchu. A v zahradě vypadají velmi pěkně, co se týče estetiky, jsou prakticky k nerozeznání od luxusních zapuštěných bazénů.

I tyto bazény lze pochopitelně vybavit různým bazénovým příslušenstvím. Při nafukovacích bazénů Swing doporučuji zakoupit pohodlné bazénové schůdky i filtraci. Tu buď kartušovou, nebo pokud chcete k bazénu zapojit i solární ohřev vody, tak pískovou filtraci. S touto výbavou vám pro sezónní zahradní koupání nebude nic chybět a daný typ bazénu si krásné užijete.

Reklama