BONDEX péče o dřevo

0
5
Reklama

Pod značku BONDEX patří ucelená nabídka produktů na dřevo, od napouštědla na dřevo a vosku, přes lazury, laky a oleje.

Napouštěcí oleje tvoří sice jen jednu skupinu produktů, ale právě ty se v posledních letech těší velké oblibě mezi nadšenci dřeva jako stavebního nebo zkrášlujícího materiálu. Není se co divit, oleje odjakživa patřily k dřevu, snadno se s nimi pracuje a dodávají dřevu specifický vzhled. Kromě toho, právě použití olejů umožňuje rychlejší a méně pracnější údržbu dřevěných materiálů, jako jiné nátěry. Jejich použití je téměř neomezené, ideální jsou na dřevěné obklady, ploty, chaty, altánky, zábradlí či dřevěný zahradní nábytek. Pokud mají ve svém názvu i "decking", jsou ideální i na pochozí plochy jako je terasa.

Bondex decking OIL a Bondex EXTREME decking OIL mají vysokou penetrační schopnost, vytvářejí vodoodpudivý film a poskytují dlouhou ochranu před povětrnostními vlivy. Vyrábějí se v několika odstínech, dřevo lze tedy podbarvit podle přání. Bondex EXOTIC OIL vytváří hedvábný povrch odolný proti otěru a opotřebení a to i na nábytku z tvrdých tropických, exotických či ušlechtilých dřevin.

Prvotřídní dánské technologie už dorazili i na náš trh, hledejte v síti prodejen DŮM BAREV u dobrých prodejců barev a laků.

Reklama