ABW produkty pro bydlení

0
7
Reklama

I letos vám představíme hned několik nových produktů ABW. Věříme, že právě některý z nich bude tou první inspirací na další zvelebování vašeho bydlení.

Eden Grob – beton, ze kterého dýchá dřevo

Krásné jako dřevo, odolné jako beton. Plotny EDEN GROB spojují ty nejlepší vlastnosti obou materiálů. Věrné ztvárnění dřevěného povrchu a struktura kopírující kresbu skutečných desek vytváří pocit jemnosti a tepla. Údržba takové dlažby je velmi jednoduchá.

Grande – grandióznost v exteriéru

Díky čistému, minimalistickému vzhledu s jednoduchými hranami vynikají na deskách GRANDE nové a zajímavé melíry. Bohatá barevná škála a možnosti kombinování s multiformátovanými dlažbami ABW nabízí široké spektrum variací. Díky své struktuře a melíru desky GRANDE dobře odolávají znečištění a jsou vhodné i do prostor s větší zátěží.

Vario – přesně podle vašich představ

Toto je dlažba pro všechny, kteří si své bydlení rádi zrealizují podle sebe. VARIO umožňuje vytváření vašich vlastních vzorů s třemi prvky, které jsou rozměrově vyladěny tak, že se snadno skládají a kombinují. Dlažba je vhodná pro větší členitější plochy stejně jako na liniové kompozice chodníků.

Smartline – chytré řešení do vašeho dvora

SMARTLINE perfektně splňuje představy o klasické dlažbě v moderním provedení. Tradiční tvary kombinuje s trendovou barevností. Dojem jedinečnosti umocňuje speciální úprava, která vytváří po uložení nepřehlédnutelnou patchwork strukturu. Při pokládce dokáže dlažba SMARTLINE odpustit jemné nepřesnosti, proto je ideální na větší plochy – náměstí, terasy, parkovací místa.

Reklama