CALLIGARIS – novinky ze světa bydlení

0
3
Reklama

Letos se designérem italské designové značky Calligaris mimořádně vydařil! Novinky vyvolaly rozruch už na květnovém Milánském veletrhu nábytku a nyní, na podzim, pospostupne přicházejí i do interiérových studií po celém světě, kde vyvolávají pozitivní ohlas u zákazníků i architektů. Čisté linie, svěží barvy a kvalitní materiály, to je Tredny přicházející sezóny. My jsme pro Vás vybrali několik tipů.

Sedačka LOUNGE, minimalistický design a neuvěřitelné množství možností kombinace nejen jednotlivých modulů, ale i materiálů a barev v rámci jedné sedačky, z ní dělá ideální řešení do každého interiéru.

K oblíbené křeslu LAZY přibylo ještě pohodlnější LAZY MIX. Odnímatelná opěrka hlavy je nejen pohodlným, ale i designovým prvkem a také je možné při této novince kombinovat dva materiály, dokonce i látku s kůží.

Hravá sedačka URBAN MIX v současném městském designu také umožnuje mixovat moduly, materiály a barvy přesně podle požadavků prostoru a zákazníka.

Mezi jídelními sestavami je viadcero novinek. My jsme pro vás vybrali stůl Cartesio, který je se svými nadčasovými ikonickými liniemi vhodný do klasického i moderního interéru. Perfektně se k němu hodí židle TOSCA (6b), do kterých když si sednete, pochopíte, proč je musíte mít.

Nové trendy ložnicích udávají čalouněné postele WYNN a HAMPTON, s volitelným úložným prostorem, pro matrace o rozměrech 180×200 i 160×200.

V roce 2015 přibylo i množství doplňků a koberců. Nové vzory, barvy a tvary jsou inspirované Asií i Dálným východem.

Reklama