CARBON EASY – lehčené materiály od Caparolu

0
20
Reklama

V tomto roce společnost Caparol Slovakia s.r.o. přinesla na náš trh se vsazenými materiály novou řadu výrobků pod označením Carbon Easy. Samotná Edice Carbon je na našem trhu již 10 let.

Jedná se o výrobky, které jsou součástí našich kontaktních zateplovacích systémů Capatect. Díky použití nejmodernější technologie, v podobě rozptýlených uhlíkových vláken a nejkvalitnějších surovin, tato řada výrobků výrazně zvyšuje laťku oproti běžnému standardu:
• přídržnost k podkladu
• mechanická odolnost
• necitlivost na vznik trhlin
• dlouhotrvající vzhled povrchových vrstev

Nyní jsme Edice Carbon rozšířili o Carbon Easy. Díky speciálně vybranému kamenivu z nižší objemovou hmotností se materiály vyznačují ještě lepší zpracovatelností a podstatně nižší spotřebou av neposlední řadě i nižší hmotností balení, při zachování vydatnosti. Všechny tyto faktory příznivě ovlivňují i ​​cenu na m2. Rada Carbon Easy sestává ze tří základních produktů.

CarboPor Easy silikonová omítka určená na povrchovou úpravu fasád. Díky svým vlastnostem zajišťuje dlouhodobě čistou fasádu bez plísní a řas.
Spotřeba při zrnitosti 1mm je 1,1kg / m², při zrnitosti 1,5mm je 1,5 kg / m² a při zrnitosti 2mm je 1,9 kg / m². Balení: jen 18 kg.

CarbonSpachtel Easy tmel na vytváření vysoce odolných výztužných vrstev tepelně izolačních systémů.
Spotřeba při tloušťce vrstvy 3mm je 3,9kg / m². Balení: jen 18 kg.

CarboNit Easy dvousložkový tmel na vytváření mimořádně odolných výztužných vrstev tepelně izolačních systémů při nejvíce mechanicky namáhaných částech fasády (sokl). Jeho rázová odolnost přesahuje 60 J.
Spotřeba při tloušťce vrstvy 3mm 4,2kg / m² a při tloušťce vrstvy 5 mm 7kg / m². Balení: 22 kg.

Reklama