Carol Vorderman – Britská moderátorka prodává své sídlo

0
5
Reklama

Zajímavě řešená nemovitost patřící jedné ze slavných britských moderátorek, sídlící v Somersetu je na prodej. Na trhu se objevila za 2,7 milionů liber.

Dům byl postaven v 70. letech a excentrická Carol Vorderman ho koupila v roce 2007. Později strávila téměř celé dva roky jeho detailní rekonstrukcí. Nemovitost také získala novou izolaci, která je tak propracovaná, že i během chladných dní je v interiérech příjemně, což znamená téměř žádné topení.

Nemovitost je architektonicky opravdu zajímavě řešená a poskládaná ze série soustředných kruhů. V celém prostoru se snoubí moderní architektura s minimalistickým designem zároveň. V tomto domě, který se nachází jen nedaleko města Bristol nabízí bydlení ve třech ložnicích v přízemí s přímým východem na terasu a do zahrady, přičemž první patro má další dva pokoje s vlastními balkony.

K domu stejně patří vlastní bazén a zahradní domek se soukromou posilovnou, rozsáhlý pozemek lemovaný lesíkem, několik teras a také garáže pro pár aut. Všemi prostory se nese čistý design, kámen, mramor a velká okna poskytující prostoru množství přirozeného světla. Luxusní bydlení.

Carol Vorderman’s home in Somerset which is up for sale. See SWNS story SWCAROL; TV brainbox Carol Vorderman has put her posh party home on the market for £2.7 million. The former Countdown star, 55, bought the home in 2007 and quickly applied for planning permission to rename it Sloblock - an anagram of B*llocks. She then spent two years carrying out a lavish refurbishment of the home, fitting so much insulation she hardly has to heat it. Sloblock was built in the 1970s and designed on a series of concentric circles, combining modern architecture and minimalist design., Image: 292475509, License: Rights-managed, Restrictions: follow us on twitter - @swns browse our website - swns.com email pix@swns.com, Model Release: no, Credit line: Profimedia, SWNS

Reklama