Zachtělo se vám bydlet jako celebrita?

0
7
Reklama

V naší sekci věnované bydlení slavných vám často přinášíme fotografie neskutečně luxusních sídel těch nejzvučnějších jmen světa. Ani dnes tomu nebude jinak.

Před několika dny přistála na stole realitních makléřů nabídka obrovské rezidence sídlící v Benedict Canyon, Los Angeles. Požadovaná částka za něj dosáhla závratných 85 milionů dolarů a to zřejmě i proto, že v minulosti nemovitost vlastnili takové známé osobnosti jako zpěvačka Cher nebo komik a herec Eddie Murphy.

Téměř 65 000 m 2 v 80. letech patřilo slavné zpěvačce Cher. K dispozici jí byl rozlehlý hlavní dům, který je v současnosti v rekonstrukci a má působivý exteriér, ke kterému si připočítejte tenisové kurty, bazén a pozor, pozor, jezdecký areál! Poslední majitel dokonce ať původní pozemek rozšířit tak, aby měl více místa na procházky a jízdy na koni.
K domu patří i luxusní hostitelský „domek“ se zařízením v působivém marockém stylu.Realitní agent, který si za prodej této nádhery připíše na svůj účet opravdu zajímavou částku sám říká, že dům, který má všechny zmíněné atributy se může stát opravdovou sběratelskou trofejí svého nového majitele.

(PICTURED:2727 Benedict Canyon living space) - A luxury mansion whose previous owners include Cher and Eddie Murphy is on sale for an unBELIEVEable 5M (58.7M). The celeb estate, sprawled across 16 acres in Benedict Canyon, Los Angeles, USA, hit the market today (FRI JUNE 10 2016). Singer Cher owned the pad in the 80s before selling it to comedian Eddie Murphy for just .4M (.4M) who lived there until 1995. The 20,000 square foot main house comes with a tennis court, swimming pool and equestrian facilities., Image: 289640370, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Caters News

Reklama