Chystáte rekonstrukci? Zvolte zdravé a estetické stěny

0
4
Reklama

Rekonstrukce či jakákoliv úprava domu nebo bytu vyžaduje důslednou přípravu. Při výběru materiálu je důležité myslet na funkčnost, zdravotní nezávadnost, ekonomickou a časová náročnost, životnost a možnost dodatečných úprav.

Moderními a funkčními interiérovými řešeními jsou sádrové stěrky a omítky. Mezi širokou nabídkou najdete omítky a stěrky Rimano a Rimat od společnosti Rigips, která poskytuje kvalitní certifikované řešení is profesionálním poradenstvím v oblasti stavebnictví. Všechny produkty jsou recyklovatelné, vyrobené z ekologicky neškodných materiálů a šetrné vůči životnímu prostředí.

Sádra jako stavební materiál disponuje vlastnostmi, které dokáží vytvořit v interiéru zdravé, příjemné a estetické prostředí. Sádra je bez zápachu a díky její přírodnímu původu i zdravotně nezávadná.

Už tenká vrstva sádrové omítky Rimano dokáže zlepšit klima, sádra totiž dokáže regulovat vlhkost, a tak vytváří zdravé a příjemné prostředí k bydlení. Použití sádrových omítek a stěrek dokáže výrazně zrychlit rekonstrukci az praktického hlediska se potěšíte minimálnímu úklidu, nehrozí totiž žádný prach z broušení omítek a stěna je v krátkém čase připravena k malování nebo tapetování. Problémem nejsou ani dodatečné opravy omítek. Velkým pozitivem sádrových stěrek a omítek je i jejich nehořlavost.

 

Reklama