Wifi centrální jednotka pro regulaci elektrického vytápění Fenix

0
25
Reklama

Obecně jsou možné dva systémy regulace elektrických topných systémů – centrální regulace nebo pokojová. Při pokojové regulaci bývá regulátor (termostat) obvykle umístěn přímo v interiéru vytápěné místnosti.

Vraťme se ale k  centrální regulaci . Velmi často je tento pojem spojován se systémem používaným u teplovodních systémech s plynovým kotlem, kdy je v obývací místnosti umístěn termostat, který sleduje teplotu a zapíná nebo vypíná plynový kotel. Celý objekt je pak vytápěn podle této jediné místnosti. Pro dnešní potřeby jde ale o překonaný systém. Při elektrickém vytápění je centrální regulací myšleno programování a řízení teplot v jednotlivých místnostech z jednoho místa (centrální), pro každou místnost však lze nastavit zcela individuální režim.

V sortimentu bezdrátové regulace z nabídky společnosti Fenix vás určitě zaujme centrální jednotka V24-WiFi , která umožňuje snadné připojení k domácí wifi síti. Jednotka je osazena dotykovým barevným displejem 4,3 „na přehledné zobrazení stavu topného systému a zadávání uživatelských parametrů. Webové rozhraní nebo mobilní aplikace umožňují majitelům změny požadavků na topný systém, což vede k úsporném provozu iv době nepřítomnosti v domě, pozdějším návratu z dovolené apod.

Reklama