Dáme barvu vaší představě

0
46
Reklama

Jak se inspirujete vy? Ponořte se do nové stránky baumitlife.com plné barev, struktur, inspirací a zvolte si jednu ze čtyř cest k vaší vysněné barvě na dům.

První cesta Barvy je rozdělena podle základních 9 barevných skupin od bílých odstínů, přes žluté, hnědé, šedé až po speciální neutrální odstíny.

 Pokud vaše oblíbená barva se schovává pod populárním názvem jako vanilková, slonová kost, písková, vyberte si cestu inspirací. Ke každé skupině naleznete 4 vybrané doporučené fasádní barvy a také doporučené barevné kombinace.

Raději byste si nechali poradit od architekta? Tak navštivte Trendy a vyberte si barevné palety podle typu architektury, které navrhla architektka Silvia Cejpková. Při kombinaci barev můžete tvořit se sebedůvěrou profesionála. Všechny barvy, materiály a doplňky v rámci jedné palety jsou navrženy tak, aby byly ve vzájemné harmonii.

Nebo rádi filozofii? Expert na barvy, umění a design profesor Axel Venn z Berlína se bude v příštích měsících věnovat 8 psychologickým tématům o barvách. V první tématu rozebírá červenou barvu. Svěží a módní odstíny jsou pro města přitažlivé. Fasády jsou nejlepšími vypravěči příběhů. Dotvářejí charakter alejí a ulic. Vyberte si z vybraných 18 červených odstínů.

Fasáda není jen o barvách, ale také o struktuře a produktech pro fasády. Sekce Struktury a design se věnuje běžným strukturám, ale také dekorativním fasádním omítkám.

Celý web o barvách doplňují nástroje jako převodník barev, palety ke stažení do různých architektonických programů a mobilní aplikace Baumit.

Pokud dokážeme sladit fasádu s okolím a zároveň se odlišit v jemných detailech, potěšíme nejen sebe, ale i každé kolemjdoucí oko.

Reklama