Domácí spotřebiče zaujmou barvou i designem

0
1
Reklama

Dnes už nestačí, aby domácí spotřebič jen dobře fungoval, měl nízkou spotřebu a přijatelnou cenu. Musí zaujmout i designem a barvou. A tak rok co rok výrobci přinášejí na trh technické novinky, atraktivnější design a barvy z celé škály spektra.

Vestavné přístroje Miele z exkluzivního řady Fire & Ice spojují funkčnost a design. Provedení Fire kombinuje materiál TitanFinish s prvky pozlacenými pravým zlatem. Přístroje se vyznačují jemně strukturovaným, sametově působícím povrchem, který nabízí přednosti čistého titanu a výhodu extrémní odolnosti proti otiskům prstů, poškrábání a skvrnám. Bronzový tón skel a prvky pozlacené pravým zlatem vnášejí do této řady zvláštní eleganci.

Topinkovač Siemens "Porsche Design" TT 911P2 s dlouhou štěrbinou. Kovové opláštění z broušeného aluminia, hygiena opékacího prostoru díky krycímu víku – otevírání pomocí tlačítka, poslední nastavený stupeň opékání zůstává v paměti, osvětlený LC displej s 11-stupňovou volbou opékání a přesným zbylým časem, zavírání opékacího prostoru věkem pomocí otočného regulátoru. Kapacita na dva krajíce chleba až do tloušťky 3,4 cm a délky 25 cm. Automatické centrování chleba na rovnoměrné opečení, modře podsvícené tlačítko stop na přerušení průběhu opékání, patentovaný nerezový nástavec (integrovaný) na 2 – 3 housky, vypnutí v okamžiku převrhnutí topinkovače nebo vzpříčení chleba.

Nestlé a Krups spolupracují na vývoji přístrojů pro výrobu chutné kávy. Výsledkem této spolupráce je i kávovar Nescafé Dolce Gusto Circolo. Dodává se ve čtyřech barvách: metalická červená, šedá metalická, bílá s čokoládovou a antracitová. Miska na odkapávání je výškově nastavitelná a určená na šálky či sklenice jakékoliv výšky. Kávovar má mechanickou páku na nastavování teploty a množství vody, 15-barovou automatickou regulaci tlaku, objem 1,3 litru, výkon max. 1 500 W, hmotnost 3,7 kg.

Topinkovač Philips HD2611 s jednoduchým designem v přitažlivých barvách. XL otvor na všechny druhy chleba a topinky, funkce nastavení variabilní šířky na rovnoměrné pečení. Ideální na bagety, velké plátky chleba a různé druhy pečiva. Integrovaná funkce na ohřívání housek a croissantů a funkce rozmrazování. Automatické bezpečnostní vypnutí v případě zaseknutí chleba. Vnější povrch topinkovače zůstává po celou dobu chladný a bezpečný na dotek.

Nástěnný odsavač Sinfonia od firmy Elica se zajímavým designem ve tvaru vlny z bílého skla (v nabídce i v černé barvě). Šířka 80 cm, sací výkon 270 – 720 m3 / h, hlučnost 43 – 62 dB, osvětlení neonové 1 × 14 W.

Zvlhčovač vzduchu Gorenje H 30 DV se speciálním stříbrným iontovým antibakteriálním filtrem. Velký digitální LCD displej, snadná manipulace, nastavení studené nebo teplé páry, kontrolka odtoku a úrovně vody, Ultra Sonic – zvukové tóny s možností vypnutí, tři režimy (normal, auto, sleep), možnost regulace vlhkosti od 35% až po 70% – regulace intenzity rychlosti, funkce ohřívání, časovač (12 hod.), regulace výstupu páry, automatické vypnutí při nízké hladině vody. Speciální technologie mění vodu na jemný opar mlhy a vytváří neopakovatelnou atmosféru, přičemž zlepšuje kvalitu vzduchu.

Luxusní varné centrum Sintesi S12F-4BF od firmy Steel s profesionální technologií vyrobené z chirurgické nerezavějící oceli AISI 304 se snadnou údržbou. Čtyři plynové hořáky, fritéza, barbecue gril, multifunkční trouba o objemu 78 litrů. Systém zapalování One touch, ocelové ovládací knoflíky, litinová glazovaná pánev, odkládací vysouvací skříňka vedle trouby a dlouhá odkládací zásuvka pod troubou.

Reklama