Lindab In Domo – Ventilace pro Váš domov

0
26
Reklama

Lindab je jedním z předních světových dodavatelů ventilačních systémů a jeho snahou je i nadále zastávat tuto vedoucí pozici v tomto odvětví.

Díky našim dlouholetým zkušenostem a získanou praxí máme možnost nejlépe pochopit potřeby a podmínky, ktere zákazník skutečně potřebuje pro zdravé a efektivní využívání vzduchotechnického systému.

Pestrá nabídka Lindab pokrývá veškeré potřeby a využití divize Lindab ventilace, ať už jde o velké objekty, haly, průmyslové střediska nebo kanceláře a domácnosti. Hlavní produktový program představuje kruhové a čtyřhranné potrubní rozvody, tlumiče hluku, vzduchové vyústil a indukční jednotky.

Kvalita produktů, spolehlivost a funkčnost vzduchotechnického systému se odráží v certifikovaných procesech. Důkazem jsou spokojení zákazníci, ale stejně tak i zvučná jména renomovaných společností, které vzduchotechnický systém Lindab opakovaně využívají.

Lindab In Domo je systém vyvinutý pro interiérové ​​použití a začlenění resp. zapuštění vzduchotechnického systému v rámci budov a objektů. Jeho hlavním úkolem je rozvod vzduchu od rekuperačních jednotek. Kruhové spoje tohoto systému jsou vybaveny těsněním, čímž zamezují jakýkoliv únik vzduchu. Všechny rozvody a přetlakové boxy disponují funkcí inteligentního zámku a také různým provedením rozdělovačů a přetlakových krabic.

Produkty z portfolia Indům od společnosti Lindab jsou navrženy tak, aby je bylo možné snadno zapracovat do již existujících obytných domů. V novostavbách je tento systém již samozřejmostí. Všechny kruhové spoje na připojovacích boxech jsou vybaveny těsněním, které se používají i při známém Lindab Safe systému, přičemž ten splňuje nejpřísnější požadavky na těsnost spojů.

Jeho nespornou výhodou je rychlá a snadná montáž přitom absolutně minimalizuje jakékoliv nežádoucí úniky vzduchu.

Všechny rozvaděče a plénum boxy mají funkci Smart Lock, která umožňuje spojovat potrubí LFPE od společnosti Lindab pouhým zatlačením a zapadnutím. Stejně tak demontáž potrubí je rychlá a snadná bez použití jakýchkoliv nástrojů a bez poškození ať už pružného potrubí nebo rozvaděče / plénum boxu. Naše speciálně vyvinuté tlumiče zajistí nízkou hladinu zvuku, čímž odstraní jakýkoliv problém s hlučností. Všechny řady divize Lindab Vzduchotechnika od tlumičů, mřížek až po revoluční Airy (vzduchový ventil) poskytnou kompletní řešení Vašeho domova.

Reklama