Dřevěné podlahy Boen DesignWood vás překvapí svou krásou i vlastnostmi

0
26
Reklama

Dřevěné podlahy dokáží navodit příjemnou atmosféru v každém interiéru. Dekor dřeva totiž působí útulným a přesto moderním dojmem. Protože je podlaha v místnosti vlastně největším dekoračním a užitným prvkem, je třeba vybírat ji pečlivě a s rozvahou. Je to přece jen investice, která by vám měla sloužit mnoho let v té nejlepší kvalitě. A přesně v tomto duchu přemýšlí také společnost Boen DesignWood, světově uznávaný výrobce dřevěných podlah. Jejím krédem jednoduše řečeno je, že když si dřevěnou podlahu vybíráte, neměli byste slevovat z naprosto oprávněných nároků na její kvalitu. Na dřevěných podlahách od tohoto výrobce vás hned na první pohled upoutá jejich velmi podařený design. Ten vás ani na chvíli nenechá na pochybách o tom, že dřevo je ta nejlepší volba. Navíc máte k dispozici výběr hned z několika různých barevných provedení. Takže pravděpodobnost, že si právě tahle podlaha najde cestu i do vašeho domova je téměř stoprocentní.

Vyberete si z několika neotřelých designů

Dobře zvoleným odstínem dřevěné  podlahy si můžete prostory velmi efektivně prosvětlit a zvětšit, nebo jim přidat na větší útulnosti. Je to vždy o vašem vkusu a prioritách. Kvalitu je dobré vybírat také s ohledem na frekvenci, s jakou plánujete podlahu využívat a zatěžovat. Ve většině domácností se dveře takříkajíc netrhnou. Nezáleží na tom, zda je vaše rodina početná, máte domácího mazlíčka, nebo často pořádáte párty pro přátele. Kvalita je naprostým základem, bez ní nikdy nedosáhnete spokojenosti.

Snadná a rychlá pokládka

Ale protože výrobci dřevěných podlah Boen mysleli nejen na jejich estetický přínos, oceníte tak i jejich snadnou a proto rychlou instalaci. A aby si je mohl pořídit každý, lze navíc tyhle třívrstvé dřevěné podlahy s technologií Boen X-press locking položit jak plovoucím způsobem, tak i lepením k podkladu. Samozřejmostí je i to, že se dají kombinovat s podlahovým topením, takže se nepřipravíte ani  o příjemný komfort tepla od nohou. V neposlední řadě je jejich velkým plusem také jejich údržba. Jsou totiž ošetřeny ekologickým lakem, takže jsou téměř bezúdržbové. Stačí o ně pečovat klasickým způsobem a to v případě, kdy je zkrátka potřebujete vytřít. Nic navíc řešit nemusíte a to je přece velmi příjemná zpráva, která potěší všechny, kdo se pro ni rozhodnou.

Kombinace těch nejlepších vlastností

Z toho všeho vyplývá, že dřevěné podlahy Boen Design Wood dokázaly chytře skloubit ty nejlepší vlastnosti. Jednoduchá pokládka, která možná takřka v každém prostoru, pestrý výběr z několika atraktivních odstínů, skvělá kvalita i bezúdržbovost. Po právu jsou tyhle podlahy tolik oblíbené. Je to výhodná investice pro všechny, kdo si je velmi prozíravě vybrali nebo teprve vyberou do svých domovů.  

Více na: www.podlahy-designwood.cz

Reklama