Ekologické vinylové podlahy Gerflor Designart

0
18
Reklama

Rekonstrukce podlahy zamotá hlavu každému majiteli rodinného domu nebo bytu. Podlaha je nedílnou součástí jakéhokoliv interiéru. Pokud jste se ještě nerozhodli, který druh podlahové krytiny zvolíte, máme pro vás řešení. Jedná se o vinylové podlahy, které spojují nejnovější výrobní technologie, komfort a nadčasový design.

Vinylové podlahy si získávají stále větší oblibu. Jsou skvělou volbou do komerčních i bytových prostor. Jedinečnost této podlahové krytina je v její nenáročné údržbě, odolnosti, tichosti a snadné instalaci. Povrch je odolný vůči poškrábání, výborně izoluje a je ideální volbou pro podlahové vytápění.

 

Vinylové podlahy Gerflor Designart

Francouzská společnost Gerflor nabízí novou kolekci vinylových podlah Designart. Tato kolekce se řadí mezi technologicky pokročilejší a je dostupná jak v plovoucím, tak i lepeném provedení. Firma Gerflor je založena na nejnovějších poznatcích. Disponují následujícími skvělými vlastnostmi:

  • vysoká odolnost proti poškození
  • výborné pohlcení zvuku a lepší akustika v místnosti
  • vhodné pro podlahové vytápění
  • vhodné do komerčních i bytových interiérů
  • zdravotně nezávadné a ekologicky šetrné
  • dokonalý a působivý vzhled
  • jednodušší pokládka a údržba

Speciální kolekce Gerflor Designart HOME

Vinylové podlahy Gerflor Designart HOME je určená pro celoplošné lepení. Obsahuje 14 dekorů imitujících dřevo a 4 dekory imitující dlažbu. Tato kategorie je vhodná do vlhkých prostor, tlumí hluk a je ideální volbou pro podlahové vytápění.

Speciální kolekce Gerflor Designart HOME Click

Kolekce zámkových vinylových podlah Designart Home Clic je vhodná pro všechny domácnosti. Disponuje moderním zámkovým systémem LOCK, který umožňuje jednoduchou montáž i demontáž. HOME Click se opět promítá v 14 dekorech dřeva a 4 dekorech dlažby.

Speciální kolekce Gerflor Designart TRAFFIC

Kolekce Designart TRAFFIC je určena do komerčních i bytových prostor. Obsahuje 15 dekorů dřeva a 1 dekor kamene. Opět se hodí do vlhkých prostor, zároveň je vhodná i pro podlahové vytápění.

Speciální kolekce Gerflor Designart TRAFFIC Click

Speciální kolekce zámkových podlah vyhovuje nárokům při používání v domácnostech. TRAFFIC Click se se svým jedinečným charakterem hodí do všech zátěžových prostor.

Reklama